Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den Hadnagy

    senior tag

    "Microsoft tehát úgy gondolta, hogy a középkategória alsó felében még nincs értelme Type-C interfésznek"

    Szerintem egyik kategóriában sincs még értelme. A beépített háttértár egyik telefonban se olyan nagy, se olyan gyors, hogy a type c előnyei jelentkezzenek (hacsak nem mozgatsz napi szinten több gigát) hagyományos micro usb majdnem mindenhol elérhető ha tölteni kell, ne húzd mindig magaddal az újabb szabványos kábelt. Aki meg nem tud bedugni egy csatlakozót, annak meg van szimmetrikus microusb.

    A telefonhoz: nem vagyok hater, de szvsz el kellene felejteni ezt a windows a gyengébb vasakon is fluid mantrát... Volt pár wines lumia a kezemben gyenge vassal, nos nem fluid (pláne nem gyors az alkalmazásmegnyitás), csak jól csal az animációkkal meg a pontozással. A helyzet az, hogy a droid túlnőtt a windowson ebben az árszegmensben is, lehet jobb robotos telót venni ennyiért vagy kevesebbért. Ez valóban windowson nevelkedett mobilhasználóknak lehet jó (anyám pl.), vagy akiknek mindene windowson fut otthon, vagy rajongóknak. Az előlapi design még alsókategóriás szemmel is csúnya, a hátlap meg...

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ToniSoprano #47 üzenetére

    Az a nagy különbség, hogy VOLT 35-40 ezres droidos telefonod, nem pedig MOST (amikor ez a Lumia megjelenik) nézel körbe a kínálatban, 45ért. Nem ugyanaz már a helyzet, de nem akarok csempe vs. droid flamet kelteni. Csak azt mondom, hogy szemben a múlttal, a windows már nem egyértelmű győztese az alsó-középkategóriának.

    Az ára meg a droidnak is esni fog karácsonyra.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ToniSoprano #50 üzenetére

    "amire tuti jön a frissítés 2 évig és tuti nem cseszi el a telefont valamilyen szempontból"

    Ne haragudj, de ez eleve komolytalanná teszi a felvetésed, mi vagyok én, Uri Geller?

    A cikk végén ajánlanak alternatívát, ill. javaslom körbenézni a Meizu/Xiaomi vonalon. Igen, lehet garival kapni Magyarországon.

    Ha és amennyiben a saját felhasználói tapasztalataidon nyomán kialakult igényeidnek megfelelő 640 alternatívát keresel droid-fronton, el kell, hogy keserítselek: aki kötődik az elégedetten használt készülékéhez, azzal egy bizonyos ponton túl a beszélgetés nem mozdul ki a holtpontról. Elértük ezt a pontot.

    Szerk.: látom többen megelőztek, némileg egybecsengő gondolatokkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ToniSoprano #65 üzenetére

    A válaszom megszületése alatt jópár hsz született, mindenesetre örülök, hogy sikerült nyitni, ha már a kollégák eláárasztottak jobbnál jobb válaszokkal.

    Láttam itt a Lg Leon nevét, pont én ajánlottam ismerősnek anno, kicsit erősnek érzem, hogy a Lollipop sz.r lenne alatta :) Korrekt darab, de ez már nagyon off.

    Nexus tulajként mondom: a hatos droid meg hibátlan NEKEM, akkuidőben meg memóriakezelésben van előrelépés a Lollihoz képest, mondjuk egyértelmű, hogy erre valamiféle garanciád csak egy Nexuson lesz. Innen lehet tudni, meg egy Nexus topikból, hogy mit tud alapból egy új droid.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ToniSoprano #67 üzenetére

    Bocs letelt a szerk. idő:

    A frissítés parához annyit, hogy el kell dönteni: ragaszkodsz a bevált, hibátlannak vélt előző rendszeredhez, vagy a legújabbat akarod pár neked nem tetsző hibával. Normális felhasználó nem az első nap frissít, hanem pl. egy hét múlva, amikor megvannak az első tapasztalatok. Ez lehet egyfajta garancia az elégedettségre.

    Nem mondom, hogy Leont vegyél, nem is egy liga, csak reagáltam arra, amikor a fórumtárs lesz.rozta en bloc az egész telót Lollipopostól. Ez nem neked szólt.

    Btw az akkuidő meg a mAh nem mutat 1:1-ben arányos összefüggést, mielőtt elvesznél a százalékokban.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz janeszgol #74 üzenetére

    Barátnőm 4.3-al vette az S4-ét anno, és elégedetten használta mostanáig ugyanazzal a rendszerrel, pedig volt újabb verzió, a GPE szoftverről nem is beszélve, pedig nagyon viszketett a billentyűzetem, hogy megflasheljem neki. De úgy csinálta, mint te. :)

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ToniSoprano #72 üzenetére

    Ha automata a rendszerfrissítés, ha nem, jóváhagyást mindig kér a telepítésre, szóval kontrollálni mindig tudod a dolgot.

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ToniSoprano #78 üzenetére

    Igen, ezzel nehéz vitatkozni.

    Troll ON:

    ja a Lumiát nem kell újraindítani, mert lefagy, és magától rebootol, ha nem használsz pint, akkor észre sem veszed. Saját példa, anyám 520-asáról.

    Troll OFF

    Btw az újraindítás-kényszeres droid legendája is a múlt ködébe veszhetne már, ideje lenne... Utoljára 2.3 alatt láttam kényszer-resetet egy Defyn, 4.2-től felfele nem.

    Tudom tudom, a winfos kékhalálozik, az ájemdéj meg melegszik :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz razzorr #80 üzenetére

    Amennyiben veszed a fáradtságot, és visszaolvasol, meglátod, hogy a beszélgetésünk kezdete kapcsolódott a cikk témájához, amikor nem, akkor arra használtam az off-topic gombot, amire való. Amennyiben nem érdekelnek a részletek, skippelj, ahogyan az fórumon szokás.

    Szokásom továbbá kellő udvariassággal közelíteni a fórumtársakhoz, ezt fordítva is elvárom, így amennyiben neked ez nem megy, a szellemességnek álcázott sértegetésed tarts meg magadnak, ha érdemben nem tudsz hozzászólni, akár offban is.

    A modik feladatát se érezd magadénak, ha megkérhetlek. Köszönöm szépen.

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz d@minator #85 üzenetére

    Ne haragudj, de ezt most nem értem. Miért kellene nekem Samsung?

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz igori #99 üzenetére

    Köszönöm a beböffenésed nagyokos, kissé mellément, tekintve, hogy nem olvastál vissza, de annyi baj legyen. Majd talán egyszer megtanulod a fórumozás mikéntjét. Mindenki érdekében remélem, hogy túlnősz azon, hogy droid expertnek hidd magad, csak mert tudod, hogyan kell romot flashelni, vagy downgradelni.

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Új hozzászólás Aktív témák