Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Den Hadnagy #68 üzenetére

    Az LG valahogy sohasem vonzott, lehet a formavilága miatt, de ezt tegyük félre.
    "Az előlapon egy 4,5 hüvelykes FWVGA (480 x 854 pixel) felbontású IPS megjelenítő található, aminek a pixelsűrűsége csak 217 ppi." Ez nekem már nem játszik azért.

    A kamerája nem túl jó, ezért elég mosott és kicsi a felbontás, mind elő, mind hátlapon.

    Az 1900 maH-s akku is elég nagy 32%-os visszalépés lenne. De elsősorban a kijelző felbontása riasztó.

    szerk ->janeszgol: tényleg az edigital 2GB-os verziót adja, Huawei Y6 LTE Dual tényleg jó telónak tűnik, tetszik a formavilág is szeretem a márkát. Tényleg ez az droid fronton ami nekem kb. jó lenne ,tényleg jó áron van, meg LTE-s is.

    szerk2: ugyanakkor a korábbi rendszernek is lehet kisebb hibája, amiben bízol, hogy kijavítja az új és idióta módon rányomsz a frissítésre. Már én is tudom ezzel vigyázni kell, de sok ember nem piszkálja automatikusan be van állítva a frissítés, és azt hiszi ez jó ha megteszi, mint pl. Windows, ahol nem árt letiltani a frissítést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák