Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz #41635072 #4 üzenetére

    Ezekkel a nyitóárakkl úgy számolj a nyitóárral, hogy én a dual simes 640-et április közepén az elsők között 42,4 ezerért vettem az Edigitalnal 2 év garival. A csempék átlátszósága állítható.

    Kb 35 körül lesz karácsonykor az ára mindenhol, annyiért szerintem nem rossz vétel.

    Den Hadnagy: az a nagy különbség, hogy nekem volt 35-40 ezres droidos telefonom, és egy frissítés jött rá, és az is elcseszték a kamerát, de erre azt mondták sorry, vegyenek újabbat. Itt a 8.1-re a 640-re fél év alatt kb 4 frissítés jött, ami kisebb hibákat javított, és tényleg javított, láthatóság napfényben bekapcsolásával akadozott kicsit ilyesmi. Ja és elsők között kapja meg a Windows 10-et , mert közben fehjelesztették azt is.
    Megy rajta folyamatosan online 3 email szinkronizáció, Mesenger, Facebook, Viber, Whatsapp, Skype, és mindent megkapok. Nem kell újraindítani több hónapja nem indítottam újra. Tényleg kicsit lassabnak tűnik az animáció miatt de baromi stabil több hónap után is akkor is ha nincs kikapcsolva.

    Az akkuidő is baromi jó két sim kártyával is, 2 nap így megvan simán, ha nem terhelem agyon, sokat skypolunk a Hollandiában élő nővéremmel videóval neki ugyanannyi idő alatt a Samu S4-ese kb. háromszor annyit merül ennyi különbség. Ez használni kell csak kicsit unalmas is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák