Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Penge_4 #559 üzenetére

    Miért lenne a tar.gz forrás mindenképpen? Az csak egy tömörített cuccmány. Ha a beforgatott, vagy preprocesselt forrás van benne, már nem olyan egyszerű visszafejteni.

    Hogy miért kérhetsz pénzt a progiért? Később leírták. De ha esetleg találsz olyan idiótát, aki fizet neked az ingyenesért, semmi nem akadályoz meg :D

    @CaNNa3IS : Azért nem küldünk .doc-ot, mert komolytalan. Kapsz egy szerződést docban, és simán átírod. Önéletrajzot is pdf-ben küldünk, főleg IT-s munkákra.

    @LordX : Senki nem kényszerítette őket, hogy patcheljenek.

    @morgyi : Miért, mi támogatja a hardvert? (Én, hogy el ne dőljön, de azon kívül?)
    " én nem várom el egy modern OS-től hogy 10-15 évvel ezelőtti hardvert támogasson. "
    Én meg igen. Hiszen a hw nem változik. Ha egy állítólag kuka oprendszerrel meg lehet ezt csinálni, akkor A CSODÁVAL miért nem :D

    " A sebességnövekedés (persze modern hardveren nem 5-6 évesen) kimutatható és érezhető a win8 javára, és itt nem kell feltétlen ssd-re gondolni."
    Igen, a céges gépemen a Win7 után a 8 lassabb. Nőtt a sebessége negatív irányba.

    "Soros, párhuzamos port meg nem nagyon kell már microcontroller flasheléshez, fasza kis soros-USB, párhuzamos-USB konverterek vannak."
    És az nem soros meg párhuzamos port? :W Attól, hogy kapott egy USB illesztőt, még az :Y
    Amúgy nekem pl. nagyon jól jön a párhuzamos port az öreg laptopon, mert egy egyenlőre hobbicélú dologba nem nagyon akarok annnyi pénzt önteni, amibe egy gyári író kerül. Főleg, hogy az Arduino, ha van belle noader, utána már USB-soros átalakítóval írható.

    "Nem hiszem hogy ha komolyabb felhasználóknak szánt programot írsz, és úgy adod ki, hogy bocsi de fordítsátok ti le otthon"
    Csomag, az megvan? Illetve ha olyan a szerződés, hogy kell neki a forrás...
    A nyílt forrás azt jelenti, hogy megkapod a forrást. Nem azt, hogy le kell fordítani otthon.
    Felteszel egy csomagot repóból, valószínűleg lesz mellette egy csomag src véggel az az adott csomag forrása. Ha nincs rá szükséged, le se töltöd.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák