Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz fsb1000 #435 üzenetére

    Szerintem olvassál még egy picit utána amiket leírtam ne szavakat elemezzé. Köszi

    Ez a kezdő userre vonatkozik, aki a billentyűzeten még keresgeti a gombokat és most szocializálódik egérmozgatásra?

    Miért te úgy telepítesz windows-t, hogy már kész a rendszer? Frissítésekkel, driverekkel offica-al mindennel? Komolyan nagy vagy hogy csinálod? Vagy felmegy a windows 30 - 40 perc alatt és kész más nem is kell. Te egy varázsló lehetsz?
    Ha csak alaprendszert telepítek, nekem az is eltart minimum 1,5 óráig, amíg fel is frissül a legrissebb build-re.

    Gondolom hamarosan megjelenik ezernyi hardcore WinFos használó és leírja, hogy virtualboxban kell futtatnia egy akármilyen linuxot mert X_ meg a Z_ szoftvere csak azon fut.

    Miért ki írta le, hogy mindenre jó a Linux? Nem kell olyanba belekötni amit nem írtam le, meg kötekedni akarsz mindenfélaképpen keress egy moderátort....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák