Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz #32839680 #409 üzenetére

    Frissítés - Ha akarod a tudtod nélkül megtörténik menet közben vagy a számítógép leállításakor, na jó néha újraindítást kér.

    Na ez fasza marketing duma, kivévve, mikor már mennél haza, és az idióra windows-nak éppen akkor támad kedve egy fél órás frissíréshez, ha meg netalántán egy nagyobb csomag jön, akkor a notebook mellett szobrozol. Tényleg megtörténik csak legyen türelmed.

    na jó néha újraindítást kér.

    Te valami 2020-as Windows-t használsz, kb az esetek 99 %-ban újraindítást kér.

    Telepítés - Egy rakat programot amit találtam tar.gz-ben volt vagy mifene, alig volt futtathatóban. Az alkalmazásbolt v miaz jó lenne, csak nálam valamiért nem bírta letölteni a csomagokat, 3x újratelepítettem.

    A Nem értek valamihez nem azt jelenti, hogy szar az a valami, hanem azt, hogy nem értek valamihez, nagy különbség. Hát ja milyen faszán gyors egy 2010 Office, Visio páros röpke egy óra alatt fel is megy, meg a frissítésik még + 1 - 1,5 óra alatt, tényleg gyors... :) És akkor a sok kis bizbasz program amit fel kell tenned, hogy egyáltalán használható legyen a rendszered...

    Folyamatos takarítás - Ezt aláírom ez winen horror, de már megtanultam leszarni, ha 1,5-2 év után érzem h jelentősen lassult újrarakom. Amúgy sem árt.

    Persze ez attól függ mennyi időd, meg törelmed van, ha nagyon sok akkor ez jó hozzáállás. Milyen egy két évről beszélsz, Nem egy kolleginánál tapasztaltam olyan 'türelemjátékot', hogy egy hét után összeszedett a böngésző 3 - 4 GB temporary adatot, nem beszélve magáról a windows-ról... Tudom be kell állítani a bönészöt, csak azt nem értem Linux alatt ilyen probléma alaphelyzetben sem lép fel.
    1,5 - 2 év után akkor nem lassul a windows, ha folyamatosan takarítod, defragolsz, rendberakod 1 - 2 havonta, na akkor nem lassul, csak kár, hogy ez elvisz 1 - 2 havonta fél napot...., vagy többet.

    (#408) CaNNa3IS:

    [link]

    (#410) CaNNa3IS

    Én nem használtam még.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák