Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz mdk01 #119 üzenetére

    Így van, tényleg sok a buta ember és ez itt is jól látható - hány és hány ember leírja, hogy az 59Ft-os percdíj milyen magas, miközben nem veszik a fáradságot, hogy kicsit utánaszámoljanak. :(

    Mellesleg biztos vagyok benne, hogy percdíjként az akár 29,50Ft lesz feltüntetve a reklámanyagon. Ha megfelelően tájékoztatják az embereket, akkor nem lesznek problémák sem (tudom, tudom, egyből jön a "magyaros" megnyilvánulás: "úgyis átverik őket, úgyse lesz rendes tájékoztatás")

    Ez a csomag nekem nem jó, hiszen másodperc alapon beszélek mindkét előfizetésemmel, jóval alacsonyabb percdíjakkal.
    Annak sem jó, aki még igénybe veheti a 26 év alattiaknak szóló csomagokat.
    Annak sem jó, aki sokat beszél.
    Biztosan vannak mások is, akiknek nem jó.
    De a Tesco nem annak akarja eladni, akinek nem jó, hanem akinek ez megéri.
    Annak jó, aki eddig havi 1000-2000Ft között költött a telefonálására, mert számára olcsóbb lett a telefonálás. Aki általában 1000Ft-nál kevesebbet beszél, annak nem éri meg ez a csomag, ez is látható. Aki pedig havi 3-5-ezreket beszél el, annak már mindenképp megéri egy másik, általában előfizetéses csomag vásárlása.

    Én inkább abban látom a nehézséget, hogy miként tudják majd az embereket rávenni a váltásra. Körülöttem több ember még mindig nem váltott csomagot, pedig 49Ft-os illetve negyvenegypár forintos csomagokat használnak, amire már eddig is volt alternatíva, de mivel nem tudták, hogyan kell és nem volt kedvük pepecselni vele, ezért megmaradtak az eddigi csomagnál, hiszen havi 2-300Ft kedvéért nem álltak neki szenvedni ezzel. Nem azért, mert az éves szinten párezer Forint nem érdekelte őket, hanem mert mindig lehetett azt mondani, hogy majd a következő alkalommal...

    Szóval ha nem találják ki a jó csomag mellé a jó segítséget a váltáshoz, akkor könnyen lehet, hogy nem lesz eléggé rugalmas a megcélzott réteg és nehézkes lesz az előrelépés.

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák