Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wortz

    tag

    válasz m1lan #55 üzenetére

    Azért is mondtam, hogy ez csak az én szubjektív véleményem, és tökre elfogadom, ha valaki inkább a fizikai gombokat preferálja.
    Ami a kinézetet illeti, ez megint csak szubjektív, szerintem pl a cikkben lévő két teló közül egyértelműen a G3 a nyerő, nekem legalábbis letisztultnak tűnik, míg az L80 nekem személy szerint "gagyinak" hat, és pont a gomboktól. (Azt már nem is mondom, hogy kicsit csamcsung feelingje is van).
    A véletlen érintés az jogos, de személy szerint nekem ez is egy plusz érv, a virt.bill mellett, mert soha életemben nem értem annyiszor véletlen hozzá a gombokhoz, mint mikor még WP-vel szivattam magam, és állandóan rátapicskoltam arra (az amúgy totálisan felesleges), érintős Bing gombra, mert jól kirakták a szerencsétlen telefon szélére.
    Akár hányszor megfogtam a telefont: Bing. Na nálam ez virt.billcsin nincs. Mondjuk hála a jóságos istennek, már WP-m sincs.
    Aztán azt se nagyon hiszem el, hogy ezek a gombok valakit annyira zavarnának a kilátásban...

    De mint mondtam, tényleg nem akarok erről vitatkozni, számomra a lényeg az lenne, hogy a G3 formavilágát + a vrit.billcsit szívesen látnám a kisebb LG telefonokon is. Ennyi.
    Tőlem attól még nyugodtan legyenek 7 colos phabletek, meg gombos telók, nem zavar.
    Engem sosem zavar, ha valami van, max csak az, ha valami nincs.

    Szerk: a legtöbb játéknál és főleg a videólejátszóknál egész biztos, hogy eltűnnek. Egy éve így használom, csak tudom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák