Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz anulu #602 üzenetére

    persze, mert tudjak, hogy a megszokas nagy ur, aztan ha lehetoseget adnak ra, akkor meg kevesebben hasznalnak a metro ui-t (meg lehet nezni, hogy a dp-nel is majdnem az volt a fo tema, hogy hol kell letiltani a start kepernyot). aztan menne a mergelodes user oldalrol, hogy ezt, meg azt nem talalnak, nem ernek el.

    a server valtozatban a gpo-t kellene atnyalazni (ma meg nem volt idom ra), hogy van e valami tiltasi, vagy beallitasi lehetoseg a start kepernyore.

    "viszont igenis szűk 17 év alatt megszoktam a start menu-t, használható, ha valaki hajlandó odafigyelni rá, akkor áttekinthető, etc. na ezt a szőnyeget rántották ki alólam."

    jah, de most gondolj bele, hogy forditva is ez lenne, hogy 17 ev alatt megszoktad a metro ui-t, mi a szar az a start menu. nekem is nehezen all ra az agyam, pedig en meg nem toltottem el 17 evet gepek elott, meg olyan kiforratlan meg az egesz (foleg a metros alkalmazasok tul egyszeruek, ettol azert tobbet vartam), viszont latom, hogy mit akarnak kihozni belole, de jelenlegi allapotaban ezt egy kicsit kevesnek erzem. aztan majd meglatjuk, hogy milyen lesz a vegleges valtozat.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák