Új hozzászólás Aktív témák

  • For357y

    aktív tag

    Nos feltettem, 10 percee végzett a telepítés, egyelőre ennyit használtam. Attól tartok, hogy megy vissza a WIN 7, mert drivert nem tudok felpakolni a VGA-hoz(a WIN 7-es drivert nem akarja megenni, HD 2300-asról van szó, MobilityModderrel módosított 9.3-as Catalyst, ami WIN 7-en gyönyörűen települt és funkcionált, itt meg "Failed to find installable components". Ez még önmagában nem lenne baj, ha a default WIN driver nem 1024*768-as NEM MÓDOSÍTHATÓ beállításban futna egy 1280*960-as kijelzőn. Fura módon egyébként az Aero működik, átlátszóság, effektek, minden. De a felbontás nem állítható. Valakinek ötlet? :F Kissé deformált a dolog... :/ Kár érte, mert nagyon bizakodtam. :((
    Ami meg az Internet Explorer-t illeti: Ti be tudjátok zárni? Én hiába kattintok az x-re, nem történik semmi. Ugyan úgy fut tovább, még lapot is lehet nyitni újat, vagy böngészni, átméretezés és lecsukás a tálcára megy, de bezárni, azt nem. :F

    Update: WIN7 kompatibilis módban elindult a telepítő, felismerte a kártyát, remélem fel is kúszik, és menni fog...

    [ Szerkesztve ]

    "Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

Új hozzászólás Aktív témák