Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    No én pont ezért nem veszek mostanában vadonat új cuccokat ! Ezek a PC komponensek is olyanok mint az új autók ! Új kocsi 4 milla, két évesen 20 ezer kilométerrel 2.5 ! Új Asus DirectCu2-es 290-es 110, három hónaposan 70 !!!!! :DD :DD Már rég rájöttem, hogy az új dolgokon csak bukik az ember ! Főleg a Gamer réteg az, akinek szinte nincs is ideje beporosodni annak az új cuccnak amit belerakott a gépbe, és már cseréli másikra ! Ha egy átlag PC felhasználó vesz egy komplett gépet, az lehet évekig nem veszi ki az asztal alól, ha nincs semmi baja ! Én meg azt mondom minden olyan embernek, aki most gondolkodik azon, hogy GTX960-as vesz, hogy VÁRJON!!!!!!!!! Várjon pár hónapot, míg kijön az új AMD 3xx széria !!!! Az úgy is át fogja rendezni kicsit a piacot ! Ahogy az AMD-t ismerem, biztos hogy az NV alá fogja belőni az árakat, és abban is biztos vagyok, hogy az NV is korrigálni fogja az összes VGA árát ! De ha véletlenül nem is jön a középkategóriába ( GTX960 / egyenlőre ) olyan ATI VGA, ami megkavarná ott a állóvizet, hanem mondjuk a GTX970-es szintjére ( mivel perpill ez a kártya okozta az NV fanoknak is a legkeserűbb szájízt, és tudja az AMD, hogy ebben a szegmensben most nagyot tarolhat egy ár/értékileg jól belőtt kártyával ) ! Az NV kénytelen lesz a 970-es árát lenyomni kicsit ! Ha meg ezt megteszi, a 960-as árát sem hagyhatja ott, ahol most van, mivel akkor olyan közel kerül árilag egymáshoz a két kártya, hogy aki 960-ast akart venni, inkább hozzá spórol még egy 20-ast a 970-hez ! Szóval "egy szónak is száz a vége", meg lesz nyár elejére az a áhított 55 ezres GTX960 ! :D :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák