Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz isti84 #20 üzenetére

    A MÁV dolgozókat említsd úgy, hogy csak VDSZSZ-esek sztrájkoltak. :U A többiek próbálták menteni a mundér becsületét.

    [ Szerkesztve ]

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • buherton

    őstag

    válasz isti84 #46 üzenetére

    Gyulán már román ápolók is dolgoznak szám számmal.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • yash

    senior tag

    válasz isti84 #46 üzenetére

    Ez egy nem jo hozzaalllas, amit csinalsz. Elmondanam, hogy azok a magyarok, akik kimennek, rendszeresen mennenek haza (koztuk vagyok en is), csak tudjuk, hogy mi otthon a helyzet! En nagyon szivesen koltenem el magyarorszagon a penzem (a telefonom pl direkt onnan rendeltem meg, hogy tudjon magyarul is!), ha azt kapnam erte, amit varok. De erre nincs garancia az otthoni mentalitas miatt. Es megnyugtatlak, a diplomas programozo elobb csereli ki neked a gazt, mint a szomszed neni, ha megkered ra, nyilvan nem azert diplomas, mert annyira sik, hogy egy ilyen aprosagban onzo lenne a sajat idejet nem kimelve. Harmadreszt, at kellene gondolnod ezt a bevandorlos dolgot... ha megfigyeled, az vilagon a legjobban az USA-nak megy a szeker, es miert? mert ott a legnagyobb a diverzifikacio, tehat az emberek nemcsak hogy egymasra vannak utalva, de egyenesen ez a termeszetes! europa sajnos ilyen szempontbol (is) le van maradva. igenis jojjenek a kulfoldi orvosok hozzank meg szakmunkasok, ne a borszin kulonboztesse meg az embereket, hanem a szakertelem es a tudas! mondok peldat: magyar lediplomazik, kimegy, mert ott jobban keres, es elismerik a diplomajat. na most, ha romaniabol is akar, atjon hozzank egy orvos, mert ugy erzi hawaii, azt azert csinalja, mert ugy erzi, motivalva van (a negativ kivetel mehet haza termeszetesen!). tehat, a beteg ugyanazert a penzert jobb elatast kap, tobb kedvesseget, stb. azt pedig, hogy ki surmo a beteggel es ki nem, nem fogja a nemzetseg meghatarozni, mint ahogy magyar apolo/orvos is lehet ugyanakkora bena, mint kulfoldi, azzal a kulonbseggel, hogy nincs motivalva.

  • Rossi

    addikt

    válasz isti84 #46 üzenetére

    Hát én is mindennek tartom magam, csak jobbosnak nem. Ennek ellenére mondom azt, hogy aki teheti hagyja el a süllyedő hajót, nem azért tanultam, hogy itt pocsékoljam el a tehetségemet fillérekért.

    Milyen életpálya vár így? Amit keresek, azt hónapról hónapra felélem, ami kevés marad, az pont elég 1 azaz egy nyaralásra, jobb esetben. Félretenni nem tudok, miből lesz így lakás, netán családi ház, jó élet stb.

    Ezek miatt (valamint azért, mert magam mellett még kb. 5 "hátrányos helyzetű" embert tartok el a fizetésemből, akik ugye szociálisan rászorulnak), kezdek rohadtul haragudni drága szülőhazámra, és amint tehetem húzok el innen, de úgy hogy vissza se nézek... Utána pedig magasról le....om, hogy mi lesz ezzel a gyönyörű országgal, ami nekem eddigi életem során olyan kurva sokat segített...

    "Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Új hozzászólás Aktív témák