Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Geri Bátyó #36 üzenetére

    "A tapasztalat azt mutatja, hogy a jogász nem kér tanácsot senkitől, mert úgy gondolja, hogy a jog mindenre megfelelő választ ad"

    Elég sok jogász ismerőssel a környezetemben nekem pont ellenkező tapasztalatom van.

    "Ezt egyrészről a nevében is kikérem magamnak, másrészről, mint említettem, az átlagos jogász/ügyvéd még kávét sem tud főzni, arról meg ne is beszéljünk, hogy az ügyvédi léthez szükséges szoftvereket sem tudják kezelni."

    Ez megint terelés, hazugság, torzítás. Vagy akkor én csak zseni jogászokat ismerek.
    Ja, és látod, mennyire sért, ha a te feltételezéseddel élek a párodra? gondolom azt mondod ő tökéletesen mindent tud csinálni. Akkor miért nem jogász, miért csak asszisztens?

    "A jogászok politikától és párttól függetlenül is ámokfutnak. Legtöbb esetben még a saját maguk által kreált körmondatokat sem tudják értelmezni!"

    Ezt azért nem ártana igazolni. A legtöbb kitételt. mert eddig itt amit leírtál az mind annyi, van minimális rálátásod és abból terjeszted ki a véleményed mindegyik jogászra, konkrét valós ismeretek nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák