Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz #16820480 #50 üzenetére

    Mivel az anyagköltség állandó, a munkások bére meg erősen változó az ázsiai rabszolgamunkától egészen a csillagos égig. De ők a fizetést megkapják, az viszont teljes egészében a cégre hárul, hogy a tervezett profit x%-kal kevesebb lett.
    Az meg már közvetett folyománya a dolognak, hogy a tervezettnél alacsonyabb profit miatt magukon húzzák meg a nadrágszíjat, vagy a dolgozók nem kapnak prémiumot.

    Ősember: ha mindenki legalább 2 eredeti játékot venne évente, akkor azzal már elörébb lennénk - Úgy érted erkölcsileg, vagy a warez, országokra bontott %-os eloszlása terén? Esetleg 2 évvel lerövidítenénk a Burj Dubai megépülését?

    bullseye: majd még fizessen is a cég neked a reklámért, mi? - Nem. Az én fizetségem az, hogy ingyen szereztem be, a cég "fizetsége" pedig az, hogy növelem a piaci részesedését és referenciaként szolgálok azáltal, hogy inkább őket választottam az ingyenes (és fizetős) alternatívák helyett így a potenciális vásárlók nagyobb bizalommal vannak a termékek iránt.

    amit már belefektettek. azt ki kell termelni eladással.

    Ennek többszörösét ki is termelik. Ha nem termelik ki azt csődnek hívják.

Új hozzászólás Aktív témák