Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz olle #28 üzenetére

    Igen, az élő világ érdekes. Miami fölött nem egyszer köröztek dögkeselyűk, mosómedve meg nagyobb állatok is mindennaposak voltak florida szerte, amerre jártunk.

    Boltból nekem a Publix-ok jöttek be a legjobban. Európai választék, sok féle zöldség és gyümölcs, valamint kész étel. Meglepetés volt az ALDI, egyrészt, hogy van, másrészt, hogy nagyon jó! Ezeket ajánlani tudom.

    Az árakat nem kell viszonyítani, de igazából sehol se szabad szerintem. Ha nagyon akarja az ember, akkor meg inkább a helyi bérekhez kell, nem pedig az itthoni fizetésekhez. Megjegyzem azért itthon is elég vegyes már a kép, a Wasabiban simán ott hagysz egy futószalagos korlátlan kajálásért 2 főre 15K-t. Mi keresünk keveset, nem az árak drágák...sajnos...

    Az afroamerikaiak stílusa számomra megszokhatatlan volt...fehér térd zokni kitaposott gumipapuccsal, hasitasival, mellé száz kiló és X láb. Vagy ugyan az csajba tangával...K.O.

    Gyorskajáldából a Wendys nekünk nagyon bejött, illetve a Hooters, ami már nem annyira gyorsétterem, viszont nagyon rendben volt, többször is, több városban.

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák