Új hozzászólás Aktív témák

  • psyho85

    aktív tag

    @rekid: Hú, hát a NAD az nagyon nagy durranás volt tudtommal anno, de hát az ugye már 82-83-ban volt talán. Sajnos az idő vasfoga... A legrosszabb az, hogy minőségi alkatrészeket sem mindig találni emberi áron. :(

    @pee13: Ez nem ugatás! Jó, hogy ajánlasz konkrétan valamit, én még kevésnek érzem magam hozzá. Amúgy nekem is ilyen kábelem van :D ! Az UTP-kábel féle fonást pedig alkalmazzák "rendes" kábelekkel is.

    @rekid: Hát ez, hogy hogyan jobb fonni, ez nekem már sok egy kicsit :D !

    @zsopu: A csatlakozós kérdésedre nem tudok mit mondani, csak a befolyás tényét tudom megerősíteni.

    @Bada Bing vs. Shufny: Hallgattam már mp3-at minőségi rendszeren, és egy sima CD-hez képest is gyenge. Egyébként szerintem a bitmélység leheletnyit többet számít, mint a mintavételi freki. Jó kis teszt lenne, de szerinte mis túl szubjektív és sok paraméteres ahhoz a dolog, hogy statisztikailag korrekt eredményt kaphassunk. Azt mondom, hogy mindenki úgy és azt, ami, ahogy neki jól esik.

    @Hoffman. Én is alaplapi realtek csodát használtam sokáig, mert nem volt más. Aztán majd össze pipiltem magam, amikor meglett az E-Mu. Ég és föld. Szégyenkezni meg nincs miért. :K Pont az emészthetőség volt a cél, akkor sikerült elérnem. :)

    @M@trixfan: Ez is egy szempont, én is utaltam erre a cikkben. Ugyanakkor a hangkártyát azért helyeztem középpontba, mert vannak nagyon jó AD/DA konverterekkel megáldott hangkártyák. Például az E-Mu "m" szériás kártyáiban ugye ugyan azok a konverterek vannak, mint a ProTools HD-ban. Ami azért nem semmi, valljuk be.

    @Mindenki: Köszönöm, és örülök, ha segít valakinek egy kicsit is a cikk. A megjelenési időpont alapján (12:46) "Jó ebédhez szól a nóta!" lesz az új alcím :DDD!

    [ Szerkesztve ]

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Új hozzászólás Aktív témák