Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    A rengeteg pénz legnagyobb problémája, hogy céltalan leszel. Átlagember céljai le vannak írva itt is. Jó autó, jó ház. Ezt a többség sose éri el, így végig életcél tud maradni. Ha végtelen pénzed van (közepes mértékű pazarlással is az), akkor nincs célod. Kipróbálhatsz a világban mindent, megvehetsz azonnal bármit, várnod nem kell semmire. Aztán pár év után már mindenhol voltál, mindent láttál, mindent csináltál. Ott leszel még fiatalon kiégve. Ha nem vagy elég kreatív akkor céltalan lesz az életed. Ha nincs elég akaraterőd, ellustulsz, mert ugye minek. Értéktelen lesz minden, mert bármikor vehetsz újat.
    Erre fog még rásegíteni, ha híres vagy és nem szeretnek. Valakik nem fognak. Még a Hawking utálókba is sikerült belefutom. Párválasztás előtt vagy akkor meg félhetsz, hogy csak a pénzedért kellesz az illetőnek. Ha többen ismernek, akkor a bűncselekmény kockázata is nagyobb.

    Sokan nagyszájúak, hogy ez nekik nem gond, de az emberek döntő többsége nem képes ezt a szitut kezelni. Mondjuk én is a nagyszájúak csoportját erősítem, de én mellette azért paráznék, igent mondani egy ilyen ajánlatra.

    A cikkben ezt a mondatot azért teljesen lefordítanám, mert sok mindent elmond.

    "When we sold the company, the biggest effort went into making sure the employees got taken care of, and they all hate me now."

    Mikor eladtuk a céget, a legtöbb erőfeszítést arra ment el, hogy az alkalmazottakról gondoskodjon, de most mindenki utálja őt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák