Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz Abu85 #27 üzenetére

    Pont ezert irtam, hogy az FP szerintem zsenialis. A frontend viszont jelen esetben szuk keresztmetszet. Erre jo pelda a kernel forditas, ahol nem fogsz FP utasitasokat talalni, max csak elvetve, tehat marad a fronted, a memoria es a diszk alrendszer, mint szuk keresztmetszet.

    A memoriat es a merevlemezt kilonem, mert a modulok szamaval aranyosan skalazodik, de a mag/modullal nem. Lehet meg a cache is, ami eleg 3 maghoz, de hathoz mar nem, de 2 modullal is hasonlo eredmenyre jutottam, sot egyel sem sokkal jobb az arany.

    Tehat 1 K10 mag vs. 1 Bull modulra gondolsz? Igen, ott van amiben hozza, de ez nem tisztan a modulos felepites erdeme, eleg sok uj utasitas es mas optimalizacio is benne van a kepben. Ma mar nem, de holnap osszevetem az X3-mat, az FX-6100 ket beallitasaval. Mondjuk nem lesz korrekt, mert Athlon 440, de a semminel jobb, hogy mennyit jelent az ujabb proci optimalizacioja, utasitaskeszlete es mennyit a modulos felepites.

    Gondolom a A8-4555Mre gondolsz. GPU-ban igen jo, hazon belul nagy elorelepes. A gond az, hogy hazon kivuli CPU-bol inkabb egy i7-3667U-t szeretnek a gepemben latni. Egyelore nincs szuksegem GPU-ra, a regi GMA is megteszi RHEL ala.

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák