Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Dark Archon #1 üzenetére

    A hozzászólásodra kontráznék. Mindegy hogy magánszemélytöl veszed, vagy márka kereskedőtől. Egy a lényeg. Olyan emberrel kell menni autót venni, aki ért hozzá, (nagyon is) és akkor nem basznak át. Sógoromék magánszemélytől vették a toyotát és egy olyan barátunk ment velük, hogy a vérében van az autó. Szó szerint. És nagyon nagyon jó állapotban volt az auto. Amit nővéremék akartak elhozni, akkor is ment a barátunk velük, egy total káros Toyota volt megcsinálva és azt akarták elhozni hogy mennyire jó. Szóval hozzá értő személlyel kell menni és akkor mindegy hol veszed.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Dark Archon #6 üzenetére

    Én úgy gondolom (de csak laikusként) hogy egy márkakereskedés ügyesebben hazudik és fedi el a hibákat, mint egy "amatőr", könnyebben pofozza fel az autót 500 km-re. Óraállás semmit nem mond, kor szintén nem.

    A milyen autót topicot már nézegettem, egynek jó, de ahhoz kevés objektív infó van ott (és túl sok hitvita) hogy az alapján autót lehessen venni.

    Jó amiket írsz, de ennyire nem vagyok bevállalós, és 1001 dolog van, ami miatt még bele lehet futni GTK szintű autóba.

  • madgie

    titán

    válasz Dark Archon #8 üzenetére

    És a klímakompresszor miatt leállt? A kis dévúmban sem megy bő egy éve, de megy oszt jóvan. Aszonta az autószerelő nekem is, hogy 100k a kompresszor.... elkezdtem röhögni, hogy 600-ért vettem a komplett autót, b@szod, inkább lehúzom az ablakot :D

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Dark Archon #12 üzenetére

    Maxi.thx az olvasatot mindenkinek, melózom, csak később tudok részletesen válaszolni.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Dark Archon #1 üzenetére

    Nem az autóvásárláson van itt a hangsúly... Aki erről közelíti meg elnézte a dolgot :C

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Dark Archon #40 üzenetére

    Megértem, hogy ellene fordultál, vádolod, megtagadod.
    Nem az autóvásárlás a legfőbb gondunk, a lassan 20 éves suzi után ideje volt és nem egy milliomos csodát hoztunk haza :D Meséljek a gondokról?

    Betegség, azért van, mert elfogadod, holott nem létezik. Igen, egészséges vagyok, s a családom minden tagja, de ez nem volt mindig így.
    Tudatosan törekedtünk arra, hogy egészségesek legyünk, s olyan dolgokat tettünk, amit a társadalom megvet, de bevált. Kisebbik fiam évente kétszer került a pulmonológiára fulladva és lilán. Természetesen spray, gyógyszerek, s hátha rendbe jön. Lófaszt jött rendbe, egyre betegebb lett. Enervált volt, nem szaladgált, nem örült, nem pirult, rossz volt nézni.
    Aztán úgy döntöttünk, hogy ebből elég. A vége az lett, hogy nem kap tehéntejet, s származékait, csak mértékkel, mert, hogy a tejben található gének utasításai: csinálj a pici bociból egy nagy marhát. A tej csak addig kell, amíg az élőlény el nem szakad az anyjától, s át nem veszi az elrendelt táplálék fogyasztását.
    Boltban nem veszünk sót, mert mérgezik vele a társadalmat. Kálisó nacl helyett túlnyomó töbségében. Csak tisztasót fogyasztunk, sima nacl, (tisztaso.hu). Az élettani hatásainak olvass utána, hogy mi történik veled, ha felborítják a szervezetedben az egyensúlyt.

    Zabáljuk a parlagfüvet két marokra, tea, rizs mellé, vagy nyersen, akárhogy, de legeljük, mint a kecske. A parlagfű nem véletlen van a médiában démonizálva, ha az emberek tudnák, hogy milyen a hatása, soha többet nem mennének gyógyszertárba, és szarnának páros lábbal a betegségekre.

    Nem iszunk csapvizet, mert? A téma van tovább, nagyon mély, ne gondold, hogy nekünk nincsenek problémáink, de ami az én problémám, az Isten problémája, és nem nekem kell megoldani.

    Ha a gyerekemnek vannak gondjai, az az én gondom, én vagyok érte a felelős, ő elég, ha gyermekként, felhőtlenül éli az életét, s mindent rám bíz. Én Isten gyermeke vagyok.

    Kisebbik fiam azóta elég idegesítő, apa gyere csináljunk ezt meg azt :DDD már hozzászoktam, hogy leeresztett vállal ül a számítógép előtt, most meg egész nap fut, mint a motolla, tele van energiával és az orvost hírből sem ismerjük :D

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Dark Archon #40 üzenetére

    Van hited, de nem árultál el róla semmit, leírtad, hogy nem olyan, mint az enyém :D azt viszont gondosan kikerülted, hogy akkor valójában milyen. Isten nem természet feletti.
    Gondolj bele, ha valaki épít egy házat, eltervezi, vannak szakmunkásai, levezényli, s a ház kész, akkor ő ház feletti?

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Dark Archon #43 üzenetére

    Ha a világnak az volt a terve, hogy a menyasszonyom beteg legyen egy életre, akkor a világ is elmehet a francba...

    Ebben a mondatodban sokkal több rejlik, mint gondolnád. Rossz a hasonlatom, de azért leírom. Volt egy nyaralónk Kulcson, utóbbi években egyszer jártunk ki csak körbenézni. Épp, hogy megérkeztem, suzival beálltam, egy idős fickó a karjait lengetve elkezdett velem üvöltözni, hogy a felesége pont a kapunk előtt törte ki a lábát, s nagy nyomatékkal mutatott arra a kimélyedett keréknyomra, ami pont a szomszéd kapujához esett. Fel fog jelenteni, tajtékzott, és semmi egyéb, mint valakit hibáztatni akart, felelősségre vonni, azt hitte ezzel mindent rendbe hoz.

    A normális reakció az lett volna, hogy a szart is kiverem belőle, eszembe jutott, mert nagyon feldühített, hogy a családom szeme láttára üvöltözött velem úgy, hogy épp megérkeztünk. Amiért nem tettem meg, az az, hogy már jóval többet megéltem nála, holott fiatalabb vagyok.

    Teljes szívemből kívánom neked, hogy a leírt mondatod olyanra forduljon, hogy megbékélj, akár úgy is, hogy igazságkeresés, s ezáltal a menyasszonyod meggyógyul, ugyanis senkinek sincs előírva, hogy élete végéig beteg legyen. Csak, ha hisz benne, és ragaszkodik hozzá.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák