Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Dark Archon #40 üzenetére

    Megértem, hogy ellene fordultál, vádolod, megtagadod.
    Nem az autóvásárlás a legfőbb gondunk, a lassan 20 éves suzi után ideje volt és nem egy milliomos csodát hoztunk haza :D Meséljek a gondokról?

    Betegség, azért van, mert elfogadod, holott nem létezik. Igen, egészséges vagyok, s a családom minden tagja, de ez nem volt mindig így.
    Tudatosan törekedtünk arra, hogy egészségesek legyünk, s olyan dolgokat tettünk, amit a társadalom megvet, de bevált. Kisebbik fiam évente kétszer került a pulmonológiára fulladva és lilán. Természetesen spray, gyógyszerek, s hátha rendbe jön. Lófaszt jött rendbe, egyre betegebb lett. Enervált volt, nem szaladgált, nem örült, nem pirult, rossz volt nézni.
    Aztán úgy döntöttünk, hogy ebből elég. A vége az lett, hogy nem kap tehéntejet, s származékait, csak mértékkel, mert, hogy a tejben található gének utasításai: csinálj a pici bociból egy nagy marhát. A tej csak addig kell, amíg az élőlény el nem szakad az anyjától, s át nem veszi az elrendelt táplálék fogyasztását.
    Boltban nem veszünk sót, mert mérgezik vele a társadalmat. Kálisó nacl helyett túlnyomó töbségében. Csak tisztasót fogyasztunk, sima nacl, (tisztaso.hu). Az élettani hatásainak olvass utána, hogy mi történik veled, ha felborítják a szervezetedben az egyensúlyt.

    Zabáljuk a parlagfüvet két marokra, tea, rizs mellé, vagy nyersen, akárhogy, de legeljük, mint a kecske. A parlagfű nem véletlen van a médiában démonizálva, ha az emberek tudnák, hogy milyen a hatása, soha többet nem mennének gyógyszertárba, és szarnának páros lábbal a betegségekre.

    Nem iszunk csapvizet, mert? A téma van tovább, nagyon mély, ne gondold, hogy nekünk nincsenek problémáink, de ami az én problémám, az Isten problémája, és nem nekem kell megoldani.

    Ha a gyerekemnek vannak gondjai, az az én gondom, én vagyok érte a felelős, ő elég, ha gyermekként, felhőtlenül éli az életét, s mindent rám bíz. Én Isten gyermeke vagyok.

    Kisebbik fiam azóta elég idegesítő, apa gyere csináljunk ezt meg azt :DDD már hozzászoktam, hogy leeresztett vállal ül a számítógép előtt, most meg egész nap fut, mint a motolla, tele van energiával és az orvost hírből sem ismerjük :D

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák