Keresés

Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz tothpb #25 üzenetére

    Kérdés: hol érhető el a nyilvános könyvviteletek? Mert ha közpénzt is használtok, akkor átláthatóan kell kezelni, elérhetőként.
    Amennyiben én nem állapodok meg veletek, hogy képvseljétek az érdekeimet, s szedjetek az én műveim után is bármilyen díjat, akkor milyen alapon teszitek mégis? S az általam feltöltött saját tulajdonú anyagaimért miért fizessek nektek bármit is, amihez semmilyen közötök nincs? Miért általánydíjaztok, miért nem vagytok képesek a jogsértéseket rendre bíróságra vinni? Ha már ki van fizetve midnenféle adattárolón a mattricával a díj, büntetésként-amikor memóriakártyára pl. csakis saját tulajdonú anyagot másoltam eddig, vagy megosztottat, semmi törvénysértőt, jogdíjköteleset, akkor a net után mégis mi a fészkes fenéért akartok még sarcolni? Egy esetlegesen el sem követett cselekvés után miért kell többször is büntetni? Amúgy pl. zeneszámot letölteni saját célra Mo-n megengedett, akkor miért is sarcolnátok?

    LGLuke:ha végigolvastad ovlna az eégszet, s folyamatában nézed, akkor már a legelején nem a saját honlapomról beszéltem, hanem a zenekaréról.

    [ Szerkesztve ]

  • bocsika

    aktív tag

    válasz tothpb #25 üzenetére

    Kösz. Hát nem kevés pénz. :Y Ebből ami az Artisjus-tot illeti az a Kezelési költség rész?

Aktív témák