Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RyanGiggs

    őstag

    válasz BiP #20 üzenetére

    A tapi telefon azért teljesen más kérdés mint a win!
    Hogy mire gondolok?!

    Én nagyon sokáig, pontosan tavaly őszéig tudtam ellenállni a tapinak! Addig egy SE K750i-t használtam. Csak aztán rájöttem több az előnye mint a hátránya. Pl. a Droid-ossal ingyen telefonálok, de ha néha nem is, akkor is pár Ft-ért hívok bármely mobilt. Ellenben ez a klasszikus telóval kizárt. Igazából a Viber és a VoipCall miatt váltottam, na meg az sem rossz hogy ingyen van benne egész Európa térkép (allias GPS). Hátránya az hogy akaratlanul is benyomódik ez-az véletlenül... Erre többször is volt már rá példa, ezért akadt már olyan is hogy méterekre elhajítottam a betonra! :D (szerencsére nem lett baja)
    Ja és legalább az alsó "gombok" is lehetnének mind nyomógombosak.

    Na most visszatérve a win8-hoz... tud valaki mondani ennyi előnyt a win8 számlájára a win7-hez képest??! Boot időt hanyagoljuk, ugyanis van SSD-m! :P
    A gépen kizárólag csak játszom (AAA kategória), és netezek!

    Azért kérdezem mivel Én nem tudok előnyéről, csak hátrányáról.
    Pl. az hogy undorítóan ronda a Desktopja (allias Metro), kezelhetősége bonyolult(abb) a win7-hez képest, nem asztali gépekre tervezett, egyfolytában foltozgatják --> ellenben a win7 már kiforrott atom stabil rendszer, akkor miért váltanék?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák