Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz LazaCCC #22 üzenetére

    "PC-n lehet az új játékok új oprendszerhez vannak kötve, de legalább a régi játékok is futnak rajta"

    Vagy nem... vagy sok szenvedéssel vista patchekkel, meg hackeléssel és a többi.

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • CybonTom

    tag

    válasz LazaCCC #22 üzenetére

    Csakhogy az a baj, hogy te csak és kizárólag a profi játékosokat nézed, mert egy átlag család, ahol nincs informatikus, az igenis nem váltogat oprendszert évente... nekem is volt már sokféle oprendszerem, de ettől még elismerem, hogy az emberek nagy része nem ért a géphez még most sem és nem is várható el tőlük (nekem is van több barátom, aki szeret játszani, nem idegen tőle a gép, a legtöbb programját maga kezeli, ám ha oprendszer váltásról van szó, akkor engem hív, mert az már nagy falat neki és ők tutira nem váltogatnak 1-2 évente oprendszert és akkor se fognak, ha a mikorszopsz rájuk akarja erőltetni)...
    Amúgy igen, abban egyet értünk, hogy eddig nem kellett sűrűn oprendszert váltogatni, ám ez a folyamat már a múlté, az ms próbálja most már 1-2 évente kihozni az új oprendszereket....

    Az viszont félrevezető, hogy pc-n az új játékok mennek régi gépeken, míg konzolokon nem... amíg a konzol generáció kitart, adig az új játékok ugyanúgy mennek a 3-5 éves konzolokon is, míg azért megnézném, hogy egy normális grafikával megáldott játékot döccenésmentesen nyomsz egy 5 éves gépen (hogy egy crysis 3 grafikájú, vagy egy bf3-as multis progiról ne is beszéljek)... el fog futni talán, de hogy mennyire lesz élvezhető az nagyon kérdéses, így a pc-n ugyanúgy eljön az az idő amikor generációt kell váltanod, ahogy a konzolnál is.

    Ráadásul itt egy olyan dologról beszélünk, ami mint a cikkből is kiderül, megoldható lenne a "régebbi" oprendszereken, mint win7-8, már csak az ms-en múlik, hogy meg akarja e csinálni és ha igen, akkor mennyire fapadosan (de ha az eddigieket nézzük, akkor a fejlesztők nyomása nélkül eleve meg se akarták csinálni, mert új oprendszer, vedd meg és pont).

    Igaz, bocsi, te a régi játékokról beszéltél... az is sajna csak egy pontig igaz, mert csak úgy sajna nem akar elindulni nekem az eob 1, hiába volna néha kedvem játszani vele :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák