Új hozzászólás Aktív témák

  • sodrac

    csendes tag

    válasz alfaromeo33 #59 üzenetére

    Ez nem prémium? Akkor szerinted mi az, vagy hol kezdődik?????
    Mennyi idős vagy? 12? És ez már a harmadik droidos telefonod, ami baromira lájk és űbercuki?

    Annyira imádom azokat a -magukat hatalmas szakértőnek gondoló- embereket akiknek életükben nem volt BB a kezükben (nem csak aktívan használva, hanem egy üzletben megfogdosva SEM), de az észt azt tudják osztani ezerrel....

    Mielőtt a hős óbégatók letrollkodnának: nekem jelenleg Droid és BB is van. Sőt: az előző BB-m több, mint 5 év munka után ment nyugdíjba (azaz a szekrénybe), és lett Z10 az SGS3 mellett. Még jó, hogy a droid csak munkahelyi teló, mert amúgy vágnám ki a francba. Pedig aztán x mag, meg y MHz, meg mittomén mennyi csicsa, gondolom az Antutu az egeket verdeste az SGS3-nál, meg biztos megy rajta az x-y racer is, stb.

    Egyszer, csak EGYSZER használjon valaki BB10-et egyetlen napig, nem kell az sem hogy lássa: több hónap alatt sincs semmi gond a rendszerrel, mert atomstabil. A Z30 ára valóban sok (annak fényében,hogy a Z10 minimális tudáskülönbséggel röhej áron kapható) És most azon vitatkoznak "szakértő" hozzászólók, hogy egy Z10 50-60 k-ért SEM éri meg, vagy milyen vacak, mennyire nem minőségi? A legfejlettebb oprendszerrel bíró egyik LEGGYORSABB telefon?

    Hűha, itt komoly bajok vannak egyesek fejében!

    Elnézést a kirohanásért nem vagyok igazán aktív hozzászóló, de ezt a dilettantizmust, amit a mai napon olvastam a Z10 199 USD-s topikban és itt, hát ezt nem tudtam szó nélkül hagyni....

    szabadban és konyhában főzni, közte pedig tűzni...

Új hozzászólás Aktív témák