Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz bostone #20 üzenetére

    Nos nekem volt pico projectorom szóval a célközönségnek tartom magam. Mire lehet egy ilyet használni:
    Pont, hogy nagymamának villantani. Az én nagyszüleimnek számítógépe sincs (nem is akarnak) nem hogy netje, meg facebookja. Viszont a családi képeket szivesen nézik, mindig amikor megyünk cipelni kell laptopot amit körbeállunk/ülünk. Annél ez sokkal jobb.
    1 évig dolgoztam angliában és bár volt laptopom azon pl 3-4-en filmet nézni nem igazán lehet. A pico projectorral kilőttük a képet a falra este és egész jó kis moziklubbokat tartottunk. Ezen kívül még utazáskor, vakációkor is jól jöhet ahol néznétek csoportosan filmet de nem akarjátok a TV-t vagy a projectort magatokkal cipelni. (vagy mert nincs).
    Vagy ha éppen olyanod van, akkor kilövöd a képét a falra és egy BT billel dolgozhatsz/tanulhatsz 20"-on.

    Van létjogosultsága és értelme és szerintem piaca is ennek, csak legyen értelmes a felbontása és fényereje. Illetve maga az alap képszülék legyen jó, mert ha az szar akkor mindegy neki....

    A saját pico projectoromnak mondjuk ugyan ekkora felbontása volt és jó minőségű forrásnál igazából még 2 méteres képátlóval is élvezhető volt, de a fényerejével nem voltam kibékülve. Ez egy elég kritikus pont és gyakran nem fordítanak rá figyelmet a gyártók.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák