Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz BlackPriest #44 üzenetére

    Messze nem érdekel, akarsz-e Linuxot használni.

    "Onkentes hitteritoknek hiszitek magatokat"
    Ez vicces mondat. Gondold át, és fogalmazd meg még egyszer mondanivalódat. Hátha másodjára sikerül. ;)

    Én 6,5 éve kezdtem el használni, gyakorlatilag alig pc-ismerettel és kb. 8 évvel korábbi intenzívebb használattal. DE nyitott gondolkodással. És ment. Érted? Nem a hibákat kerestem benne, hogy kritizálhassam, hanem használtam. Ha valami hiba mégis volt, arra kerestem megoldást. És az esetek túlnyomó többségében találtam.

    És ha hiszed, ha nem, az első, amit még XP-s ismerőseimtől megkérdezek, miután szembesültek az XP vége helyzettel, hogy mennyire kötődnek hw vagy sw oldalon a Windowshoz. Ha megkerülhetetlen ez a kötődés, akkor fel sem ajánlom a Linuxot.

    (#50) GoodSpeed
    Jobb lenne, ha a fórum témáját sem tekintenéd alapvetően Windowsosnak, mivel éppen egy pusztulófélben lévő Windows rendszer frankensteini életben tartó utolsó utáni hullahoppjáról szól a cikk, és akik olvassák, és megijednek, mert még mindig XP-jük van, azoknál valós alternatíva a Linuxra váltás. A Linux említése önmagában is lájtos, a később fikázásához képest pedig egyenesen bocsánatkérés a létezése miatt.

    "Ráadásul én nem fikázom a Linuxot"
    Most csak azért sem keresem vissza azt a nem is olyan régi hsz-edet, amelyikben éppen fikáztad, ama elég egyszerű adatot belinkelve, hogy x oldalon kiszámolták, több hiba van a Linux kernelben, mint a mittoménmikben, amik között Windows is volt.
    No de mégis.
    Ehhez képest a linkelt súlyozásra (természetese?) semmit nem reagáltál. Pedig az azért sokkal érdekesebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák