Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #40553216 #54 üzenetére

    Fikázás az lett volna, ha én magánvéleményemet megfogalmazva szapulom, minden ok nélkül. Ilyen viszont NEM történt részemről. Vagy ha más magánszemély a Lnuxra nézve negatív véleményét linkeltem volna, illetve terjesztettem volna. Ilyen SEM történt. Az általad belinkelt hozzászólásban csupán arról van szó, hogy olvastam egy ilyen összesítést az ott nevezett Chip magazinban -ami mégis egy IT magazin -, majd azt leírtam pontosan idézve -jogi okokból nem scanneltem be -, és azok számára akik nem olvasták de érdekli őket a téma. Mellegleg halkan megemlíteném, hogy egyáltalán nem írtam se többet se kevesebbet, és nem vontam le belőle következtetést, illetve igen, de azt nem írtam le, mert nem akartam flamet kelteni.

    Egyébként pedig súlyos sebezhetőségek minden platformon előfordulnak, de nem csak az számít, hogy mennyire súlyosak, hanem az is, hogy mekkora tömegeket érintenek. Nyilván egy Linuxos sebezhetőség, ha az nem szerver oldali, akkor kevesebb otthoni felhasználót érint, mint egy a Windowsban felfedezett rés. Szóval a súlyosságot alapvetően két dolog befolyásolja: Az egyik az adott rendszer architektúrájából ered, a másik pedig az elterjedtségéből.

    [ Szerkesztve ]

  • BlackPriest

    őstag

    válasz #40553216 #54 üzenetére

    Engem meg az nem erdekel miota hasznalsz linuxot, kocogj at egy linuxos topikba osztani az eszt.

    Ha meg annyi erved van ellenem, hogy lazasan telorol nem 100%-os egy mondatom, akkor veregesd vallon magad a nevemben, nagy ember vagy, meg viheted valamire!

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

Új hozzászólás Aktív témák