Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz zone #367 üzenetére

    Egy beszélgetésből, ill a viselkedésből sokminden kiderül ám. Kiképzett tagok betanult viselkedésmintával persze kivételek.

    Ültess le a delikvenssel egy arab nőt - egyrészt figyeld meg, mennyire veszi emberszámba, majd a nő tegyen fel neki pár kérdést, hogy pl bűn volt-e a nem-muszlim parasztbácsi tanyájáról barackot lopni, vagy mit csinálna a lányával/húgával, ha az lelépne/szexelne egy keresztény fiúval. Mindezt hazugságvizsgálóval kísérve.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Kékes525

    félisten

    válasz zone #367 üzenetére

    +(#369) tecsu:

    Azt nem lehet ellenőrizni, hogy radikális e. És természetesen azt sem, hogy terrorista e vagy sem, csak ha nyilvántartott, viszont nem hiszem, hogy annyira hülyék lennének, hogy olyat küldenének. Maximum azt tudják, hogy gazdasági, vagy politikai menekült. Azt is nagyon nehéz és lassan tart. Ha tömegesen jönnek, akkor szinte azt is lehetetlen pontosan ellenőrizni. Következtetés, mindenfélék jövetelére nagy az esély. Ezért nem marad más hátra, zárni a határokat, és a kiindulást megpróbálni megszüntetni, legalábbis csökkenteni (Görögország, Törökország, Szíria). Másrészt felújítani, vagy inkább végrehajtani a A Triton-, és a Poszeidón-műveletet, azaz a földközi tengeren elkapni a hajókat. A Triton-művelet és Poszeidon-művelet helyett a szerb határra figyelünk legalább a visszafelé tartókat elfogni. Így komplexen már lenne hatása.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • 8th

    addikt

    válasz zone #367 üzenetére

    Csupán a kettős mérce nem tetszik. Ausztria konkrétan a nácikhoz hasonlította a magyarokat mert Bicskén leszedték a vonatról az illegálisan és papírok nélkül érkezett embereket. Erre néhány nappal később az osztrákok pontosan ugyanazt csinálják. Felterelték az embereket a vonatra azzal, hogy mehettek németországba és pont nem oda vitték őket. Na akkor? Nyilatkozatok tucatjaiban határolódnak el Magyarországtól és válogatott bírálatokat fogalmaznak meg velünk szemben a határzár miatt miközben mit csinálnak? Németország és Ausztria is visszaállította a határőrizetet. Akkor mi a tökömről beszélünk már megint? Miért mi magyarok vagyunk a szar szemét rasszista népség már megint? Ebből a kettős mércéből van elegem, de nagyon. Amíg németekhez csak napi néhány száz "menekült" érkezett addig az öreglány is borogatta az olajat a tűzre, hogy minden szírt befogadunk blablabla... és Magyarország így meg úgy mert nem engedi útjára őket de tüstént. Aztán amikor megérkeztek egy hétvége alatt egyszerre 20+ ezren hozzájuk leesett neki is, hogy miről pofázik a magyar miniszterelnök hónapok óta. Ha pontról pontra betartjuk az eu vízfejű szabályozását és regisztráljuk őket az a baj mert várniuk kell szegény papírjaikat megsemmisítő nyulambulamoknak, ha viszont nem regisztráljuk őket és továbberesztjük akkor meg az lenne a baj. Tipikus van rajta sapka nincs rajta sapka eset. Németek és csatlósaik döntsék már el végre, hogy mit akarnak és ne minket basztassanak. :U

    "Júj, ezt törölték, akkor a másét miért nem törlik?" És tényleg, miért is nem? A keresztényeket a muszlimokat a melegeket stb mindenkit a legaljasabb és legvisszataszítóbb módon mocskolnak. Emberi tragédiákból csinálnak viccet a legundorítóbb módon. Őket nem törlik ha én raktam volna ki a képeket viccesnek hitt feliratokkal engem szó nélkül törölnének ha valamelyik túlbuzgó indexes vagy 444-es ficsúr belefut a képembe még fel is jelentene. Ha uram bocsáss én a januári csárlihebdós mészárlásból csináltam volna néhány karikatúrát és közzéteszem még aznap éjjel rám rúgja az ajtót a TEK. Ez a kettős mérce. Az meg külön undorító ahogy az indexesek próbálják elbagatellizálni a dolgot: "Olvasónk küldött egy fotót a múlt heti Charlie Hebdo borítójáról, aminek a hátoldalán valóban megjelenik a karikatúra - egy olyan rovatban, amiben a visszautasított, nem felhasznált címlapterveket rakták. Habár tényleg készült rajz a három éves Aylanról, nem ez a címlapja, sőt, ha úgy értelmezzük, a maga módján az újság is eltávolodik tőle." Mi van? Elhatárolódnak? Tényleg? Ők voltak? Ők. Leközölték? Le. Akkor miről beszélünk? Továbbra is tartom, hogy ezekért a firkászokért nem hullatnék egy árva könnycseppet sem. Amellett direktben nem kívánom a halálukat, nem tudom te hol olvastál ilyesmit mert én sehol nem írtam és nem sugalltam ezt. Egy gyermek és a családja tragédiájából soha semmilyen körülmények között nem csinálunk viccet és nem röhögünk rajta teli szájjal. Mert nem és pont. Megint túlléptek a képzeletbeli határt aztán majd boci szemekkel csodálkoznak ha néhány radikális újra spontán szerkesztőségi látogatást tesz és elégtételt vesz mindezért és a korábbi gyalázkodásaikért. Hát ne csodálkozzanak maguknak köszönhetik. Az meg magától értetődik, ha ez bekövetkezik kirakok egy így jártál csárli kommentet a FB oldalukra. Lehet, hogy még egy szmájlival is megtoldom. Úgy gondolom ennyi bele kell, hogy férjen a szólásszabadságba.

    Az meg, hogy mit gondolsz rólam nagyjából annyira érdekel mint az, hogy a szomszéd kölkének a tengerimalaca milyen állagút kakilt ma reggel. Semennyire. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák