Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #83 üzenetére

    Aha, és amikor Magyarországot gyalázó, magyar zászlót égető, az összmagyarság ellen uszító rasszista román oldalakat miért is nem tiltja be a FB, több száz jelentés ellenére sem? Hmm? :((

    Merkel meg totál meghibbant, szemmel láthatóan elment a maradék józan esze is. Muszlimokkal szelfizget mint egy ostoba tinipicsa és fel sem fogja mit tesz most az országával a többtízezer muszlim letelepítésével. Tény, hogy ezek az emberek sehol sem tudtak és nem is akartak beilleszkedni eddig európában. És ne jöjjetek itt az afgán meg a szír orvosokkal mert az néhány ember a sok tízezerből. Majd ott is szépen felnő két három generáció és Berlin, Hamburg, München is Párizs sorsára fog jutni. Akkor aztán vakarózhatnak a németek is, hogy hol rontották el... de már rég késő lesz. :C

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz HANDO88 #88 üzenetére

    :))

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #87 üzenetére

    "a humánus, keresztényi hozzáállás" Igen, pontosan ez lesz Európa veszte. Mi itt Európában a fene nagy jó dolgunkban már rég elfelejtettük, hogy mennek a dolgok a világban.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #93 üzenetére

    Nem tudom mi a megoldás de semmiképpen sem az ami most van. Honvédség és rendőség által őrzött zárt táborok kellenének ahonnan nem lehet csak úgy kisétálgatni. Akiről úgy döntenek az maradhat aki viszont nem háborús övezetből jön annak kívül tágasabb. Már belépéskor a határon tudatosítani kéne minden egyes migránsban, hogy mindössze egy út van Magyarországon keresztül mégpedig az, hogy a határról egyenesen egy zárt táborba viszik és ott köteles kivárni az ügye elbírálását. Persze az idegenrendészeti eljárás sem tartson egy hónapig mint most mert egy hónap alatt ~100ezer ember érkezik meg a határainkra ami kezelhetetlen embertömeg. Akinek ez nem tetszik az szabadon távozhat a határról arra amerről jött. Ez teljesen humánus eljárás. Senkit nem kell kényszeríteni semmire. Választás elé kell állítani mindet és döntsék el szabadon, hogy mit szeretnének. Akit viszont elkapnék iratok nélkül az országban flangálni ergo vagy beszökött a zöldhatáron és nem vetette magát alá a regisztrációs folyamatnak vagy az itt kapott papírjait elhajigálta, hogy nehogy visszaküldjék ide nyugatról azt mérlegelés nélkül azonnal kiutasítanám az országból. Sokkal de sokkal keményebben kellene fellépni velük szemben mert azért az mégsem járja, hogy kiáll az illetékes elvtárs a kamerák elé jól kihúzza magát és közli, hogy X napon Y illegális határátlépőt fogott el a rendőrség. Elfogott? Tényleg? Elviszik Bicskére, Kiskunhalasra stb. ahol aztán kutya nem kérdezi meg egyiktől sem a tábor kapujában, hogy helló jó barát hova a kisnyúl bojtos farkába igyekszel így felmálházva és különben is készen vannak-e már a papírjaid. Zárt táborokkal sem szűnne meg a probléma de legalább kezelhető lenne és nem lennének tele a peremkerületek isten tudja honnan jött emberekkel akikről az ég világon semmit sem tudni és nem kéne pályaudvarokat autópályákat lezárni mert épp az pattan ki valamelyik fejéből, hogy ő biza most átgyalogol Ausztriába és szépen felspanolja az összes többit, hogy tartsanak vele. Ez így nem járja.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #128 üzenetére

    Vedd figyelembe, hogy legtöbbjük háború elöl menekül.

    Rég bebizonyosodott, hogy ez nem igaz.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz tDr1v3r #166 üzenetére

    no comment

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    Merkel asszonyság csak tán nem kezd megvilágosodni? Németország átmenetileg határellenőrzést vezet be az osztrák és az olasz határon. Nofene, még a végén kiderül, hogy Németország pontosan ugyan olyan rohadt szemét rasszista ország mint Magyarország? :DDD

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #308 üzenetére

    Amint átlépte valaki a Szír-Török határt attól a pillanattól fogva teljes biztonságban van és már nem menekült hanem bevándorló, e felett a masszív tény felett folyamatosan nagyvonalúan átsiklasz. Az meg egy dolog, hogy neki hol élnek rokonai Európában. Nekem is élnek 56-os rokonaim az usában. És? Azok ők én meg én vagyok. :U

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #321 üzenetére

    Nem, nem sportból. Azért szemetel mert igénytelen bunkó előember. Ezeket itt a tesómék háza előtt felejtette véletlenül egy néhány fős csoport két nappal azelőtt. Járda napi szinten összehugyozva összeszarva de úgy hogy ha kilépsz a kapun elhányod magad az orrfacsaró savanyú húgyszagtól és szarszagtól, tele szeméttel minden pedig a kerületi önkormányzat külön szemeteseket rakott ki, hogy ne szanaszét dobálják a szemetüket de ezeknek hiába. Amit a képeken látsz egyetlen éjszaka termése. Ha annyira nagy barátjuk vagy jöhetsz reggelente takarítani utánuk. Dumálni könnyű amíg csak a tv-ben látod őket, hogy jajj szegénykéim hát de rossz nekik... :W
    [link] [link] [link]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #313 üzenetére

    "Nem ártana egy kis empátia, beleérzés, átérzés, hogy Te hasonló helyzetben hogyan cselekednél."

    Nézd, ha már illegálisan papírok nélkül belépek egy idegen ország területére összehúznám magam icipicire és hálát adnék a teremtőnek, hogy ahelyett, hogy bűnözőnek néznek és kivágnának innen mint a taknyot ahelyett gondoskodni akarnak rólam és a családomról. Hogy elvisznek minket egy táborba ahol emberhez méltó körülményeket biztosítanak teljesen ingyen ahol fedél van a fejünk felett ahol tisztálkodhatunk ahol információval látnak el etetnek itatnak és az orvosi ellátásunk is megoldott.

    "Hasonló helyzetben Ti is pontosan ezt tennétek." Marhára NEM! :U

    1: nem dobálnék rendőrt
    2: nem dobálnék vonatot, hogy megálljon és az vigyen át a határon
    3: nem dobálnám meg a menetrend szerinti buszt mert az nem áll meg nekem két megálló között a pusztában
    4: nem követelőznék fennhangon, hogy nekem ez is az is jár, de azonnal
    5: elfogadnám, hogy idegen ország polgáraként az EU-ban való tartózkodásomnak kötött szigorú szabályai vannak
    6: mivel menekült vagyok és nincs semmi titkolni valóm nem semmisíteném meg az irataimat és szó nélkül alávetném magam az idegenrendészeti eljárásnak
    7: türelmesen kivárnám azt az egy hónapot amíg eldől a sorsom. Mivel ugye menekült vagyok nincs okom sem félni sem tovább állni.
    8: elfogadnám ha ételt italt ruhát adnak és nem dobálnám azonnal a kukába vagy épp a vonatsínek közé
    9: Nem költöznék be önkényesen a határ menti tanyák udvarára fészereibe és nem állnék neki nagy pofával veszekedni a rám kihívott rendőrrel amikor az ki akar küldeni egy más ország állampolgárának a keserves munkával összekapart magántulajdonából.
    10: nem gyalogolnék önkényesen több ezer társammal egyetemben ott ahol úri kedvem tartja megbénítva ezzel a főváros és az autópálya forgalmát.

    és még sorolhatnám.

    Még valami. Szíria > Törökország > Görögország > Macedónia > Szerbia > Magyarország > Ausztria > Németország. Miféle háború az ahol hat országon és több ezer kilométeren keresztül menekülnie kell az embernek? És újabban már Németország sem jó ám sokuknak pedig itt, hogy verték már a nyálukat miután a szenilis vénasszony azt mondta minden szír előtt nyitva áll a kapu. De már az sem jó! Ők mennének tovább Hollandiába, Dániába, Svédországba, Norvégiába. Ne vicceljünk már! Annyira megijedtek, hogy fejvesztve át kell "menekülniük" a fél világon és meg sem állni a jóléti Dániáig, Svédországig? Ez roppant érdekes. Ezek nagy része semmi elől nem menekül, semmit nem akarnak ezek csak jól élni. Idejönni és beleülni jóba abba a jóba amit az európai ember évszázadok alatt felépített. Nem hajlandóak integrálódni nem beszélnek nyelveket nem fogadják el és nem tartják be a befogadó állam törvényeit ragaszkodnak a saját végtelenül primitív a legsötétebb középkort idéző törvényeikhez. Köszönöm ha lehet azt gyakorolják inkább otthon. És ami a legfontosabb. Iszlám és keresztény nem tud együtt élni. Nem tud! Soha nem is tudott és soha nem is fog tudni. Hogy mást ne mondjak nézd meg Franciaországot. Ezt kívánjátok Magyarországra is, Budapestre is? Mert én nem! De ezzel az elvakult ostoba migránsimádattal csak ezt érhetjük el semmi mást. Ha Európa nyugati feléből tízezer szám visszapaterolják nekünk az itt regisztrált arabokat én fogom magam eladom mindenem és végleg elhagyom az országot. Köszönöm én nem akarok "kis párizsban" élni ahol a fehér embernek kívül tágasabb. Ha ez sokak szemében rasszizmus akkor rasszista vagyok. Teszek rá. Kapásból azzal kezdeném, hogy aki Európában akar élni és letelepedni az térjen át a keresztény hitre. Valakinek nem tetszik? Szar ügy. Senkinek sem kötelező ide jönni. Vannak jóléti iszlám vallású államok is ahol nincs háború, lehet átfáradni oda. Az iszlám egész európát veszélyzeteti ennek már most egyértelmű jelei vannak. Mi lesz ha még három négy generáció felnő??? Hm? Mi lesz ha ők kerülnek többségbe mert amilyen szaporák ezt csupán idő kérdése. Ebbe belegondolt már valaki? Olyan törvényeket hoznak majd amilyet csak akarnak náluk lesz a többség megtehetik. De még többség sem kell hozzá mert a sok befásult európai el sem megy majd szavazni, ne félj ők el fognak menni mind egytől egyig, szent ügyüknek fogják tekinteni az iszlám térnyerését. Valaki azt mondta ez a civilizációk harca amit nem fegyverekkel a kézben hanem az ágyban fognak megvívni és a kereszténység veszíteni fog. Igazából már most vesztettünk. Így jártál liberális eszetlen vak európa. Béke poraidra. Meg is érdemled a sorsodat.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz MageRG #340 üzenetére

    És a melósok elnézést a fogalmazásért de odaszarnak a járdára? Odahordják és szétdobálják a gyerekük szaros pelenkáját? A parkoló autókon heverésznek és ha szólni mersz, hogy ugyan húzzon már onnan a halál f@xára úgy méreget, hogy szemmel meg tudna ölni? Hogy amikor szálnál ki a kocsidból az óvodás gyerekeddel a házad előtt fiatal férfiak körbeállnak és egyszerre tízen kiabálnak befelé az ablakon (a gyereket halálra rémítve), hogy germany germany miközben több ezer eurós pénzkötegeket lobogtatnak? Nem? Na ugye. Akkor miről beszélsz? Fogalmad sincs milyenek csak osztod az észt. Itt hónapok óta minden másnap ez megy... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz t72killer #359 üzenetére

    De bezzeg a Charlie Hebdo FB oldalát jelentések százai (ezrei) ellenére sem törlik mi? Az nyíltan gúnyolódhat és röhöghet a tengerbe veszett migráns kisgyereken mi? Okádok ettől a kettős mércétől. Bezzeg ha valamelyik magyar napilap hozott volna le egy ilyen karikatúrát. Szerte a világból itt vonyítana boldog boldogtalan és hetekig hónapokig ettől zengne a világsajtó, hogy a szar szemét rasszista náci magyarok... Sebaj előbb utóbb majd csak lekaszabolják a maradék "újságírójukat" is. De akkor tuti kirakok egy így jártál csárli posztot az oldalukra. :K

    szerk:

    - Miért zártátok le a határaitokat Angela?
    - Merkel.

    :))

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz zone #367 üzenetére

    Csupán a kettős mérce nem tetszik. Ausztria konkrétan a nácikhoz hasonlította a magyarokat mert Bicskén leszedték a vonatról az illegálisan és papírok nélkül érkezett embereket. Erre néhány nappal később az osztrákok pontosan ugyanazt csinálják. Felterelték az embereket a vonatra azzal, hogy mehettek németországba és pont nem oda vitték őket. Na akkor? Nyilatkozatok tucatjaiban határolódnak el Magyarországtól és válogatott bírálatokat fogalmaznak meg velünk szemben a határzár miatt miközben mit csinálnak? Németország és Ausztria is visszaállította a határőrizetet. Akkor mi a tökömről beszélünk már megint? Miért mi magyarok vagyunk a szar szemét rasszista népség már megint? Ebből a kettős mércéből van elegem, de nagyon. Amíg németekhez csak napi néhány száz "menekült" érkezett addig az öreglány is borogatta az olajat a tűzre, hogy minden szírt befogadunk blablabla... és Magyarország így meg úgy mert nem engedi útjára őket de tüstént. Aztán amikor megérkeztek egy hétvége alatt egyszerre 20+ ezren hozzájuk leesett neki is, hogy miről pofázik a magyar miniszterelnök hónapok óta. Ha pontról pontra betartjuk az eu vízfejű szabályozását és regisztráljuk őket az a baj mert várniuk kell szegény papírjaikat megsemmisítő nyulambulamoknak, ha viszont nem regisztráljuk őket és továbberesztjük akkor meg az lenne a baj. Tipikus van rajta sapka nincs rajta sapka eset. Németek és csatlósaik döntsék már el végre, hogy mit akarnak és ne minket basztassanak. :U

    "Júj, ezt törölték, akkor a másét miért nem törlik?" És tényleg, miért is nem? A keresztényeket a muszlimokat a melegeket stb mindenkit a legaljasabb és legvisszataszítóbb módon mocskolnak. Emberi tragédiákból csinálnak viccet a legundorítóbb módon. Őket nem törlik ha én raktam volna ki a képeket viccesnek hitt feliratokkal engem szó nélkül törölnének ha valamelyik túlbuzgó indexes vagy 444-es ficsúr belefut a képembe még fel is jelentene. Ha uram bocsáss én a januári csárlihebdós mészárlásból csináltam volna néhány karikatúrát és közzéteszem még aznap éjjel rám rúgja az ajtót a TEK. Ez a kettős mérce. Az meg külön undorító ahogy az indexesek próbálják elbagatellizálni a dolgot: "Olvasónk küldött egy fotót a múlt heti Charlie Hebdo borítójáról, aminek a hátoldalán valóban megjelenik a karikatúra - egy olyan rovatban, amiben a visszautasított, nem felhasznált címlapterveket rakták. Habár tényleg készült rajz a három éves Aylanról, nem ez a címlapja, sőt, ha úgy értelmezzük, a maga módján az újság is eltávolodik tőle." Mi van? Elhatárolódnak? Tényleg? Ők voltak? Ők. Leközölték? Le. Akkor miről beszélünk? Továbbra is tartom, hogy ezekért a firkászokért nem hullatnék egy árva könnycseppet sem. Amellett direktben nem kívánom a halálukat, nem tudom te hol olvastál ilyesmit mert én sehol nem írtam és nem sugalltam ezt. Egy gyermek és a családja tragédiájából soha semmilyen körülmények között nem csinálunk viccet és nem röhögünk rajta teli szájjal. Mert nem és pont. Megint túlléptek a képzeletbeli határt aztán majd boci szemekkel csodálkoznak ha néhány radikális újra spontán szerkesztőségi látogatást tesz és elégtételt vesz mindezért és a korábbi gyalázkodásaikért. Hát ne csodálkozzanak maguknak köszönhetik. Az meg magától értetődik, ha ez bekövetkezik kirakok egy így jártál csárli kommentet a FB oldalukra. Lehet, hogy még egy szmájlival is megtoldom. Úgy gondolom ennyi bele kell, hogy férjen a szólásszabadságba.

    Az meg, hogy mit gondolsz rólam nagyjából annyira érdekel mint az, hogy a szomszéd kölkének a tengerimalaca milyen állagút kakilt ma reggel. Semennyire. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz zone #384 üzenetére

    a "majd csak" kifejezés szerintem reménykedést sugall. Jól mondod, szerinted.
    Olvass vissza mit írtam a muszlimokról és erről az usa-nato által mesterségesen generált migráns invázióról és döntsd el, hogy szimpatizálok-e velük vagy sem.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz Kékes525 #409 üzenetére

    2006? Ne legyél már nevetséges kérlek.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák