Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Azt gondoltam, hogy majd tele lesz egy két pozitív hozzászólás ennél a hírnél, de tipikus magyar mentalitásként csak a fika megy. Jellemző. Én 10 éve mit nem adtam volna egy eredeti offic csomagért. A fiam 12 évesen saját gépén használhatja és megismerheti. Nem mellékesen én már 3 éve, amióta meg van a saját gépe, csak eredeti jogtiszta programokra nevelem és azt is kap mindenből rá, legyen az játék, vagy bármi. Ez pont jól jött, örülök neki.
    Libreofficet meg inkább ne erőltessük, mert ha azon múlott volna, jó pár fontos dokumentum elveszett volna már az életemből. Így a diákok egységes kezelőfelülettel tanulhatják meg az alapokat, mert ma már szinte minden számítógéphez kötődő munkahelynél alapkövetelmény az office, excel ismerete. Sok 30 éves kollégám még elmenteni sem tud benne semmit, külön tanfolyamra jártak, hogy 60 ezerért elvégezzenek egy alapfokú valamit, amivel pont nem tudnak kezdeni semmit, mert a napi rutin hiányzik hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák