Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Apollyon #431 üzenetére

    Mi tévedés, ne beszéljünk mellé...? Én azokról regéltem itt, amiket másik felébe odaírtam, azokat a területeket talán vitatod, nem úgy van, pl. a fentebb linkelt amerikai oktatás, v akár a magyar, játékok, műszaki terület stb.? Na...
    Nem csak azt, h ott nem alkalmazzák őket, azok száraz tények, nem az, h ki mit akar látni és mit nem...
    Ez az erőlködés, amit leművelsz, h egyre kevésbé tudsz belekötni a dolgokba, már a konkrét tényeket próbálod feszegetni, meghazudtolni. Meg, h gyerekes módon, a végére egy ilyen ovis szintű mondatot odaszúrni, csak , h mondhass a másikra vmit, ne ez az ROTFL kategóra :DDD
    De ext-re legalább van plugin, akinek kell, OS X sem támogatja natívan, vajon mért, hogyha olyan hű de elterjedt, v népszerű, avagy nem...? Sőt hardverek, adattárak, pendrive, külső vinyó, amiket boltban veszel, talán láttál gyárilag ext3/4-re formázottat, mert nem hiszem, sőt a hozzá adott szoftverek sem kompatibilisek a rendszerrel, csak win+mac only ott is, illetve gyárilag NTFS/ HFS+J fájlrendszer...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák