Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz b. #12 üzenetére

    Az még mindig nem az ára...

    A baja egyébként sokaknak az, ami a Windows-zal: amellett, hogy egy magyar viszonyok mellett nem is olcsó szoftvercsomagról beszélünk - igen tudom, hogy melyik verzió mennyibe kerül -, nem tanítja meg az egyszerűség kedvéért csak számítógép-kezelést, a "kiadványszerkesztést", csak a Windows és az Office használatát. Igaz, ez nem csak a szoftver, hanem az oktatási rendszer hibája is. És az itteni ingyenesség és a rendszer hibája miatt a későbbi számítógép-használókat már gyerekkorban az adott szoftver használatára "lebutítani", hogy majd a későbbiekben legyen belőle egy jól tejelő marha...

    Mindezt mondom úgy, hogy az én időmben nem volt még ilyen tisztaszoftver, csak akkor indult befelé a köztudatba, és alapvetően Windowst használok - viszont az emberek túlnyomó többségével ellentétben én még nem ijedek meg, ha más rendszert kényszerülök használni.

    Remélem így már érted, miért van sokaknak ellenérzése a dologgal kapcsolatban.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák