Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Zotya84 #19 üzenetére

    Értem a dolgot, amiről beszéltek, de ez a dolog vissza is igaz. Ha ezek a diákok megtanulnak mondjuk open Office-t használni, vagy mondjuk Libret utána mihez kezdenek egy Ms Office-szal? Ugyan ez a helyzet visszájára fordítva. Ez a logikai bukfenc szerintem a dologban. ( Amúgy én MS programcsomagot használtam főiskola óta, de egyáltalán nem voltam elveszve OpenOffice használata közben.) Pár nap alatt belejöttem, de az tök jó volt hogy egyáltalán tudtam , hogy egy Excel táblázatban milyen dolgokat lehet és tudok megvalósítani.
    Ezek után már csak keresnem kellett rá a megoldást az OpenOffice-ban, amit kis kitartással hasonlóan jól lehet kezelni. De ez most nem rólunk szól, hanem a kezdő diákokról akik most tanulják meg a táblázatkezelést, a szövegszerkesztést. Milyen gáz lenne ha mondjuk az ország egyik felében informatikán OpenOffice-t tanulnának, a másik felében pedig libret nem? szerintem ez a megfelelő megoldás erre.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák