Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Morden24 #61 üzenetére

    Mondjuk szerintem ez egy egész nagy érv az asztali mellett.
    Persze amíg garanciális mindegyik nagyjából 1-1 az állás. De ha már nincs garancia és elszáll valami, akkor szintekkel egyszerűbb, gyorsabb és olcsóbb az asztalit javítani, mint a netbook / notebook tablet stb-t.
    És ahogy ez a generáció felnő, egyre többen lesznek akik már értenek annyira egy PC-hez, hogy kicseréljenek egy tápot vagy egy kártyát. Persze nem azt mondom, hogy szakértők, de megtudják majd különböztetni a tápot és VGA-t, ha másnem a net segítségével és kitudnak csavarozni 4 csavar meg 3 csatlakozót.

    Saját példa. Valamikor októberben péntek este - xfactor közben :D - elszállt a gépem. Vagyis a tápegység.
    Este 10 körül feltettem ide a PH!-ra egy hirdetést, hogy kéne gyorsban ilyen és ilyen táp Vp-ben.
    Másnap reggel nézem, még péntek este 11 kor Helkis kollega írt, hogy neki van egy. Gyors PM váltás, és szombat délután már a kezemben is volt egy ugyan olyan tulajdonságokkal bíró tápegység ~ 10 ezerrel olcsóbban mint amennyiért újonnan vettem. És ment a gép.
    Persze ebben az esetben szerencsés, hogy volt otthon egy netbook, de ha nem lett volna is max másnap megoldom anyáméknál vagy "akárhol".
    Namármost ezt egy notebook esetében már közel sem lehet így megoldani, sőt.

Új hozzászólás Aktív témák