Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz For357y #109 üzenetére

    Abban az esetben, ha majd nem warez wined lesz, és nem lesz mind1, hogy az OEM XP-d hányszor engedi az MS felrakni annak ellenére, hogy te megvetted, akkor majd elgondolkozol, hogy mennyi poresz oldalon jársz.:DDD.

  • Geller72

    veterán

    válasz For357y #111 üzenetére

    Nem gondoltam, hogy warez wined van, csupán egy kicsit rá szerettem volna világítani annak a hátrányára, hogy valóban ésszel kell netezni. De hányan vannak, akik beállítják az msn-t, hogy csak és kizárólag a listájukon szereplő contactoktól kapjanak üzit, fájlt bármit. Kevesen. Ők nem is fognak annyira sűrűn szitkozódni..De mint mondtam, ők sokkal kevesebben vannak és itt van a baj. Ész nélkül netezik mindenki, és erre nehéz olyan védelmi rendszert írni, ami beállítások nélkül működne. Nem is itt van a baj, hanem vannak olyanok, akik azt mondják, hogy de igen lehet, és a mi rendszerünk működik. És nem látják be, hogy ez marhaság, hazugság! Nem mindenkinek szakember telepíti fel a wint. War win install, és már megy is a netre. Adminként, kikapcsolt tűzfallal, mert az belassít, meg ilyenek. Na az ilyen zombik ellen nincs gyógyszer. Ezt kellene elismerni, nem manifesztálni.
    Tudjuk, hogy a jól konfigurált rendszer töbnyire jól működik és kevesebb a támadási felület, a hibalehetőség. De sajna, ha azt nézzük, hogy kb 1.000.000 pc van Mo.-n,(hasraütöttem) abból minimum 900.000 nincs beállítva. És it van a gond.

    #112

    Szerintem ez még azért nem zárja ki azt, amit írtam. Tesz ellene, de tart is tőlük. Talán nem úgy gondolod, hogy a legtöbb hibát, vírusok általi megfertőzöttséget, zombi hálózatokat nem a hozzá nem értő userek okozzák? Ha a cég lazít pl a a tűzfalon, idegesíteni kezdi a usert, fogja és kikapcsolja. Ha lazít a dolgon, abból is baj lesz. Nehéz ügy ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák