Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    vicces, ahogy egyesek görcsösen próbálják bebizonyítani, hogy a Windows a világ leghanyagabbul összetákolt szarja, debezzeg a *nix a világ legfaszább és legbiztonságosabb, istentől származó csodája. miközben annyi a történet, hogy találtak egy hibát, kijavították, majd egy-két hónapra rá pár balfasz beszívott egy vírust, mert nem frissítette időben a rendszerét.

    ezek után aki idejön felelőst keresni meg mutogatni, az nekem ne mondja, hogy nem trollkodik.

    UAC: az, hogy egy pöcs manager azt találta nyilatkozni, hogy bosszantásból van benne, egy dolog. többször leírtam, hogy az MS helyében páros lábbal rúgtam volna picsán, de azt is, hogy tessék megnézni a Channel 9 UAC team videót és lőn világosság. a Win7-ben pedig nem gyengítettek rajta, az RC-ben már izolált környezetben fog futni az UAC control panel és minden szintváltoztatáshoz secure desktop-os UAC prompt lesz szükséges. remek példa rá, hogy a felhasználók kérései igenis számítanak a fejlesztésnél: ők kérték, hogy ne legyen annyira idegesítő, aztán szintén ők kérték, hogy azért ennyire ne legyen visszanyesve.

Új hozzászólás Aktív témák