Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz WonderCSabo #8 üzenetére

    én még nem láttam a w7 forráskódját, meg a szakértők többsége sem, ergo sosem fog kiderülni, hogy melyik komponens miket üzen haza. az, hogy a linuxosok között komoly címlisták forognak, amiket blokkolni kell, hogy egy xp ne tudjon hazapofázni, nekem nem a nyíltságot támasztja alá, mint ahogy az sem, hogy akik belenézhettek a kódba, azok előtte aláírtak egy tisztességes méretű nda-t.

    Azt, hogy elvileg bele lehet nézni a w7 forrásába, csak mérsékelten jó hír, ha utána gyakorlatilag az orrodat sem törölheted ki önállóan. Én még szeretnék linux kernelt is buherálni néha. Az meg megint nem oszt, nem szoroz, hogy egy alkalmazás vagy annak egy részének a forrását megnézheted, ha nem látod, mi van alatta.

    Végül és utolsósorban: az alapprobléma még mindig megvan: egy jól megtervezett és megvalósított szoftvert nem kell kívülről ilyen kacatokkal támogatni. Nem mindenféle technológiát kellene tákolni a rendszer köré, hanem a rendszert kellene megírni rendesen.

    Másik hírre:
    Az pedig, hogy a microsoft kitalálta, hogy fizessenek adót az emberek azért, hogy ők kijavítsák a windows hibáit, az nemcsak epic fail, hanem gigalol. Elmennek már a jbkaba, hogy még mások fizessenek azért, mert ők trehány munkát végeznek... Mert amíg csak pár hozzám hasonló mondja félig viccesen, hogy microsoft adó, addig lol, de amikor ezt komolyan elkezdik tolni az ms emberei amcsiban, akkor baj van.

    Ehhez képest az már csak apróság, hogy még az ubuntu topicból is lehet windows fan topicot csinálni...

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák