Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ipadipad

    tag

    Emberek nagy %a minimállal van bejelentve és kézbe meg 100-150.000ft között keresnek jó esetbe,,,

    én nem titkolom 120.000ft keresek...
    abbol 40.000ft az albérletem
    15-20.000ft a rezsi
    5.000ft a telefonszámla..
    25-30.000ft a kaja
    5.000ft a kondi bérlet
    5.000ft a benzin

    durván 105.000ft elmegy a semmire ,,,
    marad durván 15.000ft om 1 honapba ...
    veszek 1 játékot és akkor 1 vasam se marad...
    (ne költsek ennyit kajára ?? majd a CD-vel jól lakom ügye ? :) ...
    ne járjak kondizni ?? otthon gubasztani mégis csak jobb ügye ? :)
    ne vegyek benzint ?? ám legyen :) majd a távolsági buszjeggyel olcsobban kijövök :) föleg hogy 5km esetén 310ft... ( hiába csak 2km re van a másik falu ).... és akkor még nem is mentem haza,,, jo hogy nem gyalogoljak ,,, és még ragozhatnám tovább ...

    mivel nincs olyan eszközöm amivel cd-t tudnék hallgatni igy nem fogok csak azért venni 1 cd-s magnot...
    telefonon vagy számitogépen hallgatok zenét.. (nincs számitogépbe se cd meghajtó ...és nem szándékozom venni...fölösleges.....)

    mivel nincs tv-m igy online szoktam filmeket/sorozatokat nézni,,, most ha bemegyek a T3sc0-ba ott nem fogok tudni olyan filmet venni ami számomra fontos lenne ,,, de ha neadj isten találnék is ,,, megint ott vagyok hogy cd-n kapnám meg az anyagot ,,, miért nem találnak ki 1 alternativ megoldást ? pl 4gb microSD kártyán ,,, vagy pendrive ,,, negyed akkora mint a CD ...

    Itunes-t meg nagyivbe kerülöm ,,, elég volt anno iphone 3g és 4-nél azzal a szutyokkal kinlodni ...

    sok munka mellet meg arra nincs idöm hogy sz.rni mennyek ,,, nem hogy még utazni 5-10-15km-ert hogy megvegyem azt a terméket amit éppenséggel csak cd formában kaphatok meg ,,, igy inkább maradok annál a modszernél ahol 3kattintással tölthetem is le...

    még év elején ugy döntöttem megprobálom digitálisan beszerezni Pénzért cserébe azokat a zenéket amik nekem tetszenek ,,, nos hát 80%-ban nem találtam sehol ahol pénzt adhatnék érte legálisan ,,,

    ha minden ember keresne mondjuk 150-200. akkor havonta 5-10.000ft-ot szerintem senki nem sajnálna hogy "legálisan" beszerezze ami épp megtetszik neki ,,,

    L26bKz

Új hozzászólás Aktív témák