Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Wyll #33 üzenetére

    Mivel már itt is lapokra vannak bontva az írások, így nem mindegy, hogy egy 10 oldalas tesztre van 20.000 katt, vagy ha egy szimpla 1 oldalasra 5000.
    Egyébként azért nem számottevő a kattintások száma a népszerűség szempontjából, mert lehet, hogy megnyerő a címe, rákattintanak, majd ki is lépnek, mert szörnyű a cikk. Mégis megvolt a kattintás rá. De a Google is jól dobja sok esetben a Logout-ot. Onnan is jöhet átkattintás, akkor is, ha akár magyarul nem is tud a felhasználó, csak a képeket nézi. Lehet, hogy éppen egy népszerű kínai oldalon belinkelik a cikket az egyik képe miatt. Jöhet rá több 10.000 kattintás, ettől még lehet egy pocsék, semmire való cikk.

    Talán a hozzászólások azok, amik leginkább megmutathatják egy cikk értékét.

    A Twitteres írás nem tetszik neked, mert gondolom nem szereted a Twittert. Megsúgom, számomra közömbös, életemben nem használtam, de nem is tervezem, hogy fogom.
    Ennek ellenére lehet róla, és kell is írni róla, mivel globálisan meghatározza az emberek szokásait már a Twitter is, még akkor is, ha Magyarországon aránytalanul kevés felhasználója van.

    Tessék, hogy legyen mihez viszonyítanod, itt az utóbbi írásaim kattintásainak a száma.

    [ Szerkesztve ]

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák