Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz {Zodiac} #66 üzenetére

    Valóban elbeszélünk egymás mellett, mert egy szóval sem védtem az artisjusot :DDD
    A hozzászólásodban lényegében azt írtad hogy régebben gyakorlatilag csak jó előadók adtak ki lemezeket, ma meg nincs is normális. Én erre válaszoltam.

    Egyébként BonFire-rel tökéletesen egyetértek, a
    #63-as hsz-ében nagyon jól összefoglalta a véleményemet a témáról.
    Lehet hogy köcsögök a kiadók (sőt!), de ez senkit nem jogosít fel arra hogy lopjon. Mert akárki akármit mond, azt én lopásnak tekintem, ha valaki valamilyen fizetős szolgáltatást fizetés nélkül vesz igénybe. Akkor is, ha ezzel nem okoz kimutatható kárt a szolgáltatás tulajdonosának. Vagy ha már lop (én magam sem vagyok szent, nem azért mondom :P ), akkor legalább ne játszon Jézus Krisztust.
    Arról meg megintcsak no comment, amikor valakinek 60 gigányi mp3-a van. Nekem annyi zene összesen nem lenne a gépemen, ha mindenem flac-ban lenne. És ebben benne vannak az ingyenes zenéim is. A "na jó, hát ha nem lenne warez, akkor nem venne annyi CD-t" érvre meg: lehet hogy nem venne 60 gigányi zenét mp3-ban, de pont az ilyenek vennék kb. a legtöbb CD-t, mivel ezeket hívják "függőknek".
    Én sem örülnék, ha hirtelen megszűnne a warez, de azon csak mosolyogni tudok, amikor egyesek azt hiszik, hogy ők igazából "segítik" a piacot azzal, ha letöltenek. :U

Új hozzászólás Aktív témák