Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz #27441408 #126 üzenetére

    "A Chrome böngészésre van tehát sima mezei böngészőnek és nem karácsonyfának."

    Ilyenkor fülembe cseng, mikor a fanboyok pár éve azzal jöttek, hogy a Winamptól kezdve mindent bele tudnak integrálni a FF-jükbe és az Opera ezért sikertelen, mert ebben nem főznek kávét az addonok. Most megjött a Chrome és már a böngészés elengedhetetlen kellékei is hirtelen luxuskategóriába lettek sorolva. ;] Ijesztő, mennyire képes manipulálni az embereket a marketing...

    Az AdThwart ugyanolyan, próbáltam azt is. Csak utána blokkolja, miután betöltődött az oldal. De nem is meglepő, mivel JS alapú addonok vannak hozzá az meg csak renderelés után alkalmazódik.

    "ha böngésző függetlenül nézi a webes forgalmat akkor mi ez a mű pánik szerű valam i hogy jajj ne használj Chrome-t mert a CÉG mindened látja.."

    Azt látja, ahol fut az analytics script, tehát minden második oldalon.
    Viszont megteheted, hogy blokkolod. Chrome-ban nem.

    "atzt nem gondolnám hogy pl az európai unio adatvédelmi törvényei engednék hogyx a GOOGLE a te vagyx az én vagy bárki vinyóján nézelődjön de sztem ez amerikába se módi."

    Te magad egyezel bele a szerződési feltételek elfogadásával, ha telepíted a Google Desktopot. Még a netre is feltölti előzékeny módon, hogy "máshonnan is elérhesd". ;]

    Amúgy meg Amerikában jelenleg az a "módi", hogy ha terroristagyanús vagy, akkor rádrúgják éjjel az ajtót és kamerát helyeznek el a seggedben. Terroristagyanús pedig bárki lehet, akár az a 30-as éveiben járó kismama, akivel a reptéren megitatták az anyatejet, vagy a twitteren viccelődő csávó.

Új hozzászólás Aktív témák