Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Polllen #43 üzenetére

    "A magánélet vagy a biztonság? Minél nagyobbat akarsz a másodikból, annál jobban csorbul az első."

    A gyakorlat nem igazan ezt mutatja, csak ugy mondom. Vagy nekem legalabbis ugy tunik, hogy a maganelet tiszteletbentartasa es a biztonsag erosen korrelal.

    "Az orosz helyzetet nem ismerem, így nem is tudnék állást foglalni, de ha az átlag ph fórumozó ilyen jól informált tor nélkül, szerintem ez megy az oroszoknak is otthon."

    Azt azert innen, a tobbe-kevesbe nyugatrol eleg jol latszik, hogy Oroszorszagban mi zajlik, de ehhez tobbek kozott az kell, hogy legyenk olyan helyiek, akik tudositanak a tortenesekrol. Marpedig ahhoz a TOR meg a hasonlo cuccok nagyon hasznosak.

    "Ha ilyen nagy disznóság jut a tudtodra, "analóg" módon már nem is lehet terjeszteni gondolom, hiszen csakazinternet és csak a tor... És én vagyok naiv.."

    Azert nem tudom, hogy feltunt-e, hogy mindezt az interneten irod, ahelyett, hogy stencilezett szorolapokon terjesztened. Erted.

    "A zavarosban halászók több problémát okoznak, mint maga az anonimitás haszna."

    Es ezt a kovetkezo adatokbol szamoltad ki: ...

    "Ha nem mondhatom el, vagy nem írhatom le amit akarok, akkor mérlegelek. Ha fontos, akkor mégis megteszem és vállalom következményeit vagy költözök olyan helyre ahol mondhatom vagy kussolok."

    Azert remek latni, hogy joletben tespedo nyugatikent milyen frankon meg tudod mondani masoknak, hogy mit is kellene csinalniuk. Nyilvan neked kibickent semmi sem draga, nem neked kell vallanod a kovetkezmenyeket.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák