Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Wlac #67489 üzenetére

    Kipróbáltam. Kár volt... Nálam a kapcsolat tökéletes,nem akad,nem fagy,nem "lag"-ol,hibátlanul fut,de,hogy folyamatosan "esek-kelek" az vmi borzalom rossz!!!Eddig nem próbáltam ki ezt a last of us online-t,ezután sem fogom. (pedig letöltöttem vmi free map-et)
    Vmi deathmatch szerűben próbáltam ki 300-400.szintűek ellen.Folyamatosan haltam-keltem-mást gyógyítottam és indult elölről... :-)
    Szóval nálam maga a kapcsolat hibátlan -a játékot meg meghagyom a fan-oknak ;-) -.

    Voodoo: Köszi!!Ez jó ötlet!Bár ha már ránézek az angol account-ommal akkor megnézem azt is,hogy megvan-e nekem ez teljesben,mert az angol account-ommal akkor aktíváltam be a 14napos free plus-t amikor pont ez a dragons dogma volt a plus-ban.

    Bogyi: Megtörtént! Köszi!! :-)

    James: Ne a legnehezebben kezdj mindent!!Kezd "csak" hard-on,azon félszemmel,félkézzel végig szaladsz majd nyomatod a crushing-ot (vagy vmit) két kézzel csukott szemmel. ;-))

    LDave: Köszönöm!!

    Kevepapa: Most -volt?- az 576-ban akcióban. 6eFt. Attól többet már ne adj érte újonnan.Használtan 4e-t megérne multi-s kóddal.

Új hozzászólás Aktív témák