Új hozzászólás Aktív témák

  • nokia párti

    őstag

    Hihetetlen ez a TLOU. 20 fok van a szobában,( ennél már köszönöm, nem fogok lejebb menni) tárva nyitva az ablak, gép fel van állítva 10 perc után beindítja a gép a hajtóműveit. Hogy őszinte legyek, kezd már kurvára elegem lenni belőle. Nagyon örülök, hogy ilyen szépen kidolgozott játék, meg, hogy kihasználja a PS3 "erejét", de szerintem kicsit elvetették már a súlykot a fejlesztők. Egyszerűen annyira pörög alatta a gép, hogy még, ha 20 fok is a környezeti hőmérséklet, akkor is túl hevűl a rendszer. Semelyik játéknál nem csinálja ezt a gép, gondolok itt az exkluzívokra: Killzone 2-3,Uncharted 1-2-3,God of war 3,Infamous 1-2.(ezek sem néznek ki rosszul éppen) Mert ha tényleg ilyen a játék, akkor köszönöm szépen én nem kérek belőle, és nem érdekel, hogy jó játék! Nem tudom mi a Sony célja ezzel? Talán az, hogy dögöljön meg a régi Fated, és vegyél SuperSlim-et 50-60 ezer FTért, ami ugyanazt tudja, csak butított formában? Hát köszi Sony, akkor nem játszok inkább vele, mert nem vagyok hajlandó egy ilyen hozzáállású cég zsebét még 1x megtömni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák