Új hozzászólás Aktív témák

  • m0rd0k

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy laptopom és egy PC-m,Windows 7el felszerelve,notin volt xp ment minden jól,feltettem rá win 7 et és igy nagyon lassú az adatátvitel,de nemtudom miért,routeren keresztül megy a hálózat,de próbáltam közvetlenül is a két gépet,meg wifin keresztül is mind lassú volt.A nagyon lassú alatt 70 kbyte/s -ot értek maximum.Előtte ment 10 000 kbyte/s -al is.Röhej a microsoft (szerintem),egyébként is megosztást is rühellem mindegyik Microsoft termékben,lassan ismeri fel a hálózatokat,tehát utálom,Nincs -e valami hálózatkezelő program,ugymint pl a vezetéknélküliekhez az atheros,tehát hogy ne a Windows kezelje a hálózatokat,hanem egy program.Linux alá láttam eddig még csak.Ha nincs akkor esetleg mi lehet a baja,miért ilyen lassú az adatátvitel? tüzfalak kikapcsolva,Router dhcp vel osztja az ipket a gépeknek.Minden tökéletes csak nagyon lassú.Esetleg még annyi hogy Asus F5RL laptopról van szó és nem nagyon vannak hozzá Win 7 driverek,win update talált,leszedte,végülis látja a hálózatot,csak lassú,lehet ez driver miatt? Net is megy rajta tökéletesen.

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

    Minden szinten,szinte minden.

Új hozzászólás Aktív témák