Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz TCr #49975 üzenetére

    nna, hát nem az volt a baj, pedig elég szarul nézett ki a kábel.

    digi előfizu, random 800as, sőt, 4500as (!!!!) ping. Üfsz mondja, hogy kb 20 percenkét újra inditom a routert? Mert h ő azt látja, hogy 20 percenként kapcsolódom le és fel az internetre. Hát, nem...

    1 hétig ment a levelezés a Digivel miután az én oldalamról mindent kizártam. Végül csak azért jöttek ki ma délután, mert reggel 2 mbit/s volt a letöltésem, a 90 mbit helyett. Vicc, hogy mielőtt megjöttek volna fél órával már jó volt, aztán megint rossz, csináltam nekik screenshotot dátummal mindennel, nehogy pont jó legyen amikor itt vannak.

    Nah megjöttek, mondták h kitörölhetem a seggem a screenshottal, ha most jó akkor ők itt sincsenek... De hálégnek szar volt, ezért felmentek a Xedikre átdugni a hozzám vezető kábelt egy másik portba. Akkor már jó volt az internet letöltési sebesség. Rámértem, megint jött a 800as ping 1 mérésből. Mondom de srácok ez szar, megint szakadozik. Ja, magas a ping? Az nincs benne az ÁSZF-ben, azt ők nem javitják, igy jártam, kapjam be. A letöltési sebességet garantálják, pinget nem. És elmentek a fenébe.

    Off, hogy én azonnal felmondtam az albérletet, becuccoltam a kocsiba és átköltöztem barátnőmhöz.. Nehogymá' ne tudjak gémelni sör mellé' ! :D

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák