Új hozzászólás Aktív témák

  • Saint

    aktív tag

    válasz Borisz76 #35186 üzenetére

    Sajnos nem tudom mi lehetett a probléma akkor , a kábelezéssel nem volt gond, én csináltam mindent, külön csövezéssel, a betonba, és a falba is, és lemértem a kábeleket Certifier 40G TDR műszerem van, nagyon drága volt, szóval a kábelezés jó volt, és a csatlakozó is 3 késes volt, nem a sima átlagos 2 késes,

    van gépem 70 méterre a switch-től és azon is bőven 100 fölött van a másolás, vannak TV-k Bluray recorder, média lejátszók, amik a hálózatról nézik a 3D bluray filmeket a egy szerverről, szóval most teljesen megvagyok elégedve a hálózatommal, a kábelcsere után javult meg minden, szóval én nem bántam meg hogy kicseréltem,,
    sokat kérdeztem kolegáktól, hálózat építőktől hogy mi lehet a baj, és ők is kábelcserét javasoltak, amire én is tippeltem, mert ugye mindig tanul az ember hiába ért hozzá, mindig van valami új megoldás vagy okosság :)

    kábelem volt, időm is, szóval megcsináltam...

    Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

Új hozzászólás Aktív témák