Új hozzászólás Aktív témák

  • watador600

    senior tag

    Sziasztok!

    Lenne egy problémám. (Ha esetleg rossz helyen járok elnézést)

    Szóval, a házban van 2 router, egy T-Homeos ZTE ZXV10 H201L (ez a fő router) és egy TP-Link WR-1043ND.

    A szüleim szeretnek külső vinyórol filmeket nézni, és eddig ez úgy volt megvalósítható, hogy egyik helyről a másikra kellett vinni, először rámásolni, aztán ahol leakarjuk játszani oda vinni.

    Na most. Akkor kitaláltam, hogy a TP-Linkes routerre kötöm a vinyót. Gyári firmware van rajta egyébként.
    Nos, a tv-k, telefonok és tesóm laptopja látja, fel is tudtam venni hálózati helynek.

    Azt a pár kattintást, amit végezni kellett a TP-Linkes routeren, azt tesóm laptopján végeztem el, a T-Homeos routeren keresztül, majd felvettem hálózati helynek, azóta is tökéletesen működik.
    (Ezt azért írtam le, hogy jelezzem, hogy megy a kommunikáció a HDD-vel a T-Home-os routeren keresztül is.)

    Az én gépem, kábellel van összekötve a T-Home-os routerrel, és nem tudok semmit sem csinálni a HDD-vel... média eszköznek látja, de semmit sem tudok vele csinálni, mappáinkat látom, de üres mind.

    Ha megpróbálom felvenni hálózati meghajtónak/helynek, azt írja hogy a hálózati név már nem elérhető.
    Próbáltam úgy is, hogy a gépemből kihúztam a kábelt, majd be a laptopba és a laptopon mindent előröl, érdekes módon minden elsőre sikerült.

    A gépemen mit csinálhatok rosszúl? Semmi ötletem nincsen már :(

    Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

Új hozzászólás Aktív témák