Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz sb #1762 üzenetére

    Azok tényleg kicsi eltérések, el kell ismerni, nem rakták össze rosszul ezt a cuccot.
    Guru3D-n elég jó kis GTX460 tesztek vannak, SLI is.

    Madn!ght: Hát, végre egy közvetlen HD4870-GB460GTX tapasztalat.

    -Solt-: Igen, azt tudom, csak az én kártyámon ugye hiába, nem aktivált semmit. :((( Tehát akkor az alapfeszt nem lehet lejjebb venni, de az eddig velem megosztott infók alapján ez nem is szükséges. (HD4870-nél -18-20°C volt az órajelcsökkentés és a fesz levétele 1.083V-ra! :Y )

    Az említett csökkentett értékek számomra elfogadhatóak, HD4870 is 500/600-on megy 3D-ben 1.083V-tal)

    Bakker, azért annyit el bírtam volna viselni, hogy ha már beállítok egy profilt, az működjön is, ha elindítom a játékot! :W nV profilkezelőben nincs ilyen lehetőség? Valahol azt olvastam, hogy azzal is lehet órajeleket állítani. Sajna GF440MX óta csak egy ideiglenes, és RAM-hibás 7950GT volt a gépemben.

    Ahányan írják itt a jókat GB-ról, még lehet, bevállalom. Kár, hogy ASUS-ról semmi hír, mert az nagyon érdekelne. Mindenesetre az Afterburner funkcionalitása bővebbnek tűnik, mint a Smartdoktoré volt anno, amikor ASUS karijaim voltak (nV-ból 9520, ATI-ból 1950XT és HD4870).

    Sok kicsi sokra megy. Szeretek pár 100-ast is megsprórolni, mert mindig kiderül a végén, hogy jól jön valamire a félretett pénz, legyen az egy könyv, újság, v. egy nagy tábla csoki. ;]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák