Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz simpley #78916 üzenetére

    Nyilván. De felhasználói szokások vannak, hogy adott esetben ki mire használja a mobilnetet. Melóhelyen, itthon van wifi. Bringával 5 perc alatt a munkahelyen vagyok, közben nem nyomkodom a telefont. Ha úton vagyok, azt autóval teszem, vezetés közben megint csak nem nyomkodom a telefont. Legfeljebb ha navigációra használom. Mivel egész Magyarország le van töltve offline térképként, így nagyon kevés adatforgalmat használ, az megint bőven belefér a 100 megába. Ha nagy ritkán vonattal megyek, akkor a vonaton is akad free wifi, de ha nincs is, hogy megnézzem hol a fenébe van már avonat, miért késik, az az adott applikációkban megint nem sok adatot emészt fel. Sőt, ha felnlézek ide vagy más fórumra, az is bőven belefér. Nyilván nem fogok youtube videót nézni, mert azt szeretem nagyban látni, nem telefon kijelzőjén kukkolni. Zenét meg nem hallgatok utazás közben, (legfeljebb a kocsiban a rádiót) így az online rádió vagy zenehallgatás szintén kiesik nálam. Szóval igenis van létjogosultsága a 100-200 mb-os adatfalatoknak is. Van akiknek elég, pontopsabban ez csak kiegészítés, mert azt hiszem 5 napig használható fel. De arra nagyon jó, hogy mondjuk a havi 100 megás kereten bővítsen, hogy jobban lehessen nyújtózkodni. ) De ebbe a keretben szépen belefér az időjárás appaok frissülése, esetleg a riasztások, figyelmeztetések, MOL Move app használata, Messenger üzenek küldése, olvasása stb.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák